Tavsiye Defuser Oyunu Mağazada!

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Dünyanın geleceği sizin gelinizde! Gezegeninizin patlamasına izin mi vereceksiniz yoksa onu koruyacak mısınız? Birbirinden zorlu bombaları çözerek günü kurtarın! Herkesin beklediği bir sonraki kahraman siz olun. Oyundaki bombaları çözmeye yarayan beş farklı buton ile birbirinden zorlayıcı ve sürükleyici 40 bölüm, sizin çoklu iş yönetimi ve bulmaca çözme yeteneklerinizi test etmenizi sağlayacak. Bomba patlamadan önce çabuk olun! Diğer hiç bir oyunda yaşamadığınız deneyim ayağınıza geldi ve üstelik ücretsiz! Oyunun hızlı oynanıyor oluşu, her yerde bu oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Artık otobüs beklerken, cafede otururken sıkılmak yok! Birbirinden zorlu bombaları çözerek kendinizi bu heyecan fırtınasına ve eşsiz bulmaca deneyimine bırakın! Tüm bombaları çözen ve günü kurtaran şanlı kahraman siz olun!

ÖZELLİKLER:
• Hızınızı, bulmaca çözme ve çoklu iş yapma yeteneğinizi test edeceğiniz birbirinden zorlu 40 bölüm.
• Bomba çözmekte kullanılan ve farklı aksiyonlar gerektiren 5 farklı buton türü.
• Daha önce diğer oyunlarda görmediğiniz eşsiz oyun düzeni!


Evet, geliştiricisi böyle tanıtıyor oyunu...
Geçtiğimiz günlerde mağazada yerini alan bu güzel oyun, kesinlikle denemeye değer görünüyor.

Ben az önce denedim, özellikle 15. bölümden sonra hayli zorlaşmaya başlıyor :kıskıs:
(Şu an 19. bölümdeyim)

Oyundaki amacınız bombayı patlamadan çözebilmek için her butona (ki bölümler ilerledikçe buton çeşitleri artıyor) atanmış olan görevleri yerine getirmek.
Örneğin butonun birine basılı tutarak 5 saniyeyi tamamlamaya çalışırken yandaki düğme aktif hale geliyor, hemen ona da tıklayarak basıncı belli seviyede tutmaya çalışıyorsunuz, onu yaparken üçüncü buton aktif oluyor, onu da söylenen yöne çevirmeniz lazım... Kısaca zamana karşı yarışacağınız bir heyecan fırtınası sizi bekliyor :)

Oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

 
  • Beğen
Tepkiler: hajkhanx33, papakudioflu, OttomaN TigeR ve 4 diğerleri
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: Abi deneyeceğim şimdi

 
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Bi deneyelim bakalım :D
 
Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk:

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
 
emz

emz

Üye
:tşk:

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt