Defol Bush Deperim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paratoner

Üye
    Konu Sahibi

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

symbianboy

Üye
:lol2: :lol2: şakası yok gibi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
illa america'yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:

cllgr

cllgr

Üye
bush yerinde olmak istemem.depermi deper eşşek bu bellimi olur.o bile anlamış bush ne oldugunu. :artı:

gentleman

gentleman

Üye
hiç espirisi yok

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Oct 29 2005, 07:53 PM
illa america'yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:
[post=201708]Quoted post[/post]​
Ne den şidmi o büyük diye ona mı yılışacaz :nono: kesınlıkle ve şiddetle karşı cıkıyorum dediğine sana yakıstıramadım wallah yaww :off:

kurt bey

kurt bey

Üye
:eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

vista

Üye
oy oy oy oy öldüm koptum gülmekten :lol2:

iyi yazışmalar / vista

fcinar53

Üye
Originally posted by D3N1Z+Oct 29 2005, 10:22 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(D3N1Z &#064; Oct 29 2005, 10:22 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ChaLLenGeR@Oct 29 2005, 07:53 PM
illa america&#39;yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:
[post=201708]Quoted post[/post]​
Ne den şidmi o büyük diye ona mı yılışacaz :nono: kesınlıkle ve şiddetle karşı cıkıyorum dediğine sana yakıstıramadım wallah yaww :off:
[post=201798]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
birincisi dünya hakimi amerika değil ikinci olarakta o şerfsizlerin neyine yanaşalım ya
binlerce insan bazı şeylerde hemfikirse sebebini araştır

muraoyak

Üye
:D :kop:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
deper walla hiç şakası yok :P

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Şimdi 1 şidik dünyayı yöneten usa buna zaten bir şey diyemeyiz ama bize de huk metmesine karşı çıkmalıyız heel şu incirlik konusu beni dellendiriyor :nono:

levelman92

Üye
deptim mi tam deper

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
cok kötü halitcim olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
cok kötü halitcim olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
hiç iyi olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
hiç iyi olmamıs :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt