Dede'nin yeni David Villa'sı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Dede'nin yeni David Villa'sı!
Guiza'nın yanına partner arayan Aragones Real Madrid'in Arjantinli oyuncusu Saviola ile ilgili yönetime rapor verdi.
İspanya Milli Takımı ile EURO 2008’i şampiyon bitiren ve Fenerbahçe’nin başına geçen Luis Aragones’in, Alonso’nun ardından Javier Saviola’nın da transfer edilmesi için sarı-lacivertli yönetime rapor verdiği sızan bilgiler arasında. EURO 2008’de David Villa-Fernando Torres çiftiyle rakiplere korku salan İspanya’yı yöneten Aragones’in Saviola-Güiza ikilisini yan yana oynatmayı planladığı öğrenildi.

Kariyerinde R. Plate, Barcelona, Sevilla ve R.Madrid gibi marka isimler bulunan Saviola’nın artık ‘demir atacak’ bir takıma gitmek istediği biliniyor. Aragones’in ismine güvenen ‘tavşan’ lakaplı Arjantinlinin Avrupa’da ismini duyuran Fenerbahçe’ye sıcak baktığı camiaya yakın kaynaklardan edinilen bilgiler arasında. Genç golcünün bonservis bedeli R. Madrid tarafından 5 milyon euro olarak açıklandı...

schumici

schumici

Üye
valla gelmesini çok ama çok isterim saviola benim hep sevdiğim bi oyuncu olmuştu inşallah gelir haberin için çok çok sağol kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
valla gelmesini çok ama çok isterim saviola benim hep sevdiğim bi oyuncu olmuştu inşallah gelir haberin için çok çok sağol kardeşim:oke:
rica ederim kardeşim, ne demek yorum için ben teşekkür ederim. gerçekten saviola benimde sevdiğim oyunculardan biridir ama nedense real madrid te bir türlü kendini gösteremedi. saviola gibi cassano'yuda çok severim ama o da saviola gibi real madrid te bir türlü gösteremedi kendini. hayırlısı olsun inşallah

schumici

schumici

Üye
kardeşim dediğin gibi bi türlü kendini gösteremedi açıkçası barcelona onu biraz köreltti en parlak döneminde kulübeye mahkum oldu. ama inşallah bizde oynar gerçekten çok isterim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...