De Jong: "Euro 2012 bizim olmalı"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
De Jong: "Euro 2012 bizim olmalı"
Manchester Cityli orta saha oyuncusu Nigel de Jong, milli takımının Avrupa Şampiyonu olması gerektiğini söyledi.

Eredivisie Live'a yaptığı demeç sırasında takımının gücünden bahseden De Jong, "Takımımızın gücünü biliyoruz. Kendimize bir amaç belirlemeli ve o doğrultuda yürümeliyiz. Aynı zamanda sonuna kadar savaşmamız lazım. Premier Ligi kazanmak güzeldi fakat şimdi sadece Hollanda için odaklandım." dedi.

NuSport'a yaptığı açıklamada kadroya alınmamasından dolayı hayal kırıklığı uğradığını belirten Milanlı Urby Emanuelson, "Teknik direktörümüze göre ben sol tarafa göre uygun değilim herhalDE. O mevkide 2.5 yıl oynadım. Sneijder, Afellay ve van der Vaart hocamız tarafından tercih edilmiş. Sorunun ne olduğunu öğrenip kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Kafamı boşaltıp, tatile gideceğim." diye konuştu.

Euro 2012 B Grubu'nda yer alan Hollanda'nın rakipleri; Almanya, Danimarka ve Portekiz.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben de öyle düşünüyorum panpa :ehe

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:d: ovvvvvvvvvvvvvvv tamam yaaaaaa benim kafa dünya kupasına kaymış :kop: messi bu hallere düşürdü beni :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:d: ovvvvvvvvvvvvvvv tamam yaaaaaa benim kafa dünya kupasına kaymış :kop: messi bu hallere düşürdü beni :D

ben de bi ara espiri yapıyorsun zannettim ama ciddi ciddi cevap verince şaşırdım :zong:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ben de bi ara espiri yapıyorsun zannettim ama ciddi ciddi cevap verince şaşırdım :zong:

:kop: hayret karıştırmazdım böyle şeyleri . ronaldonun bi açıklaması vardı dün galiba ben messiden iyiyim dedi okudun mu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...