Daynexmail Toplu Mailing Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FLySY

Üye
    Konu Sahibi
Daynexmail Toplu Mailing Sistemi
Merhaba arkadaşlar. Size bir tecrübemi aktarmak istiyorum ve size de yararı olacağını düşünüyorum. Ben firmamın tanıtımı için sitelere reklamlar vererek müşteri çekmeye çalışıyordum ve bu bana hem çok yüksek maliyete mal oluyordu hem de istediğim kadar verim alamıyordum. Yani ödediğim ücretim karşılığını tam olarak alamıyordum. Daha sonra reklam vermekten vazgeçtim ve toplu mailler ile kampanyalarımı insanlara duyurmayı denemeye karar verdim ve internette biraz araştırma yaptım. Daynexmail'i buldum ve inceledim, onlarla çalışmaya karar verdim. Uzun bir süredir onlarla çalışıyorum ve hiç bir şekilde beni madur edecek bir durum oluşmadı. Size de tavsiyem toplu mail gönderimi yapmak istiyorsanız daynexmail deneyebilirsiniz. İyi günler..

MetElvis

Üye
Ben de daynexmail'i yaklaşık 3,5 aydır kullanıyorum çok iyi sonuçlar aldım. İhtiyacı olanlar web sitesinden bakabilirler.

Nik10

Üye
Ben de daynexmail ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum ve açıkçası çok memnunum. herkese tavsiye ederim. hiç pişman olmayacaksınız.

FLySY

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle Çok memnun kalıcaksınız ve senelerce bu firmayla çalışıcaksınız

nic10

Üye
Ben de daynexmail'i 2 aydır kullanıyorum çok iyi sonuçlar aldım. İhtiyacı olanlar web sitesinden bakabilirler.

seyyaq

Üye
Gerçekten inbox gönderim istiyorsan burayla çalışın

hementoplumail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt