Dayımın WF'yi kırmam gerek. !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DraugHuan

DraugHuan

Üye
    Konu Sahibi
Dayımın WF'yi kırmam gerek. !!
Merhaba, arkadaşlar Dayımda WF var, bana vermiyor şifresini gıcıklık yapıyor. Tam üst katımda ve yatağa yatınca 3 DİŞ şeklinde çekebiliyorum fakat şifreyi kırmam lazım. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

kingkartal

Üye
modemin altında reset tuşu var ona 10 saniye basılı tut orada bide etiket olacak onda wifi ilk şifresi yazar onuda telefonuna not et etiketide sök dayın şifreyi bulamasın kendi wifi sine giremesin :)

• Beğen
Tepkiler: LattAsdfasdf
electro77

electro77

Üye
Super cevap :)

DraugHuan

DraugHuan

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da ben oraya gidemem :D O kadar yaklaşamam modeme yani :D Öyle hemen el altında değil modem :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Dene kardeşim en az 8 haneli şifre :D :ehe

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

LattAsdfasdf

Üye
Kolayda degilki bulmak .p

gss_adnan

gss_adnan

Üye
modemin altında reset tuşu var ona 10 saniye basılı tut orada bide etiket olacak onda wifi ilk şifresi yazar onuda telefonuna not et etiketide sök dayın şifreyi bulamasın kendi wifi sine giremesin :)

Bu yöntem dışında Programlarla çok zor

nike497

Üye
Dayinda olan ve wfye girebilen bir bilgisayar bul. Nette biraz isim var mazeretiyle sifreye caktirmadan bak ağ'dan. Veya o bilgisayarin tarayicisindan 192.168.2.1 yaz enter'la ekranda sifre isterse yazmadan gec. Ekranda birkac secenek belirecektir. Bunlardan birinde wfi sifresinin yazdigi bir bilgi ekrani vardir. Ordan alirsin sifreyi sanirim

sadasc11

Üye
Z-anti diye program var. Telin rootlu olması gerekiyor. surum paralı ama freeyi dene bence. Arkadasta vardı wifi krdıgna şahit oldm.

DraugHuan

DraugHuan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, Dayım bana hiç bir bilgisayardan ulaşmamı sağlamıyor. Yani orada bir modem, ve ona ait laptop. Ne laptopu veriyor, ne WF şifresini. Annem araya girdi yine olmadı, benim sürekli meşgul tutacağımı biliyor sanırım :D Onun için benim o modeme ulaşmam lazım, nooolur yöntem söyleyin :D

alien97

alien97

Üye
sen o dayıdan umudu kes belkide internet sınırlı olduğu için vermiyor olabilir kotayı aşacağını düşünüyodur.

x-scarface

x-scarface

Üye
Çok fena bir dayın var :aha:

LattAsdfasdf

Üye
Z-anti diye program var. Telin rootlu olması gerekiyor. surum paralı ama freeyi dene bence. Arkadasta vardı wifi krdıgna şahit oldm.

Bencede kolay degil yani. Oyle olsaydi ohhhoooooo :)

sadasc11

Üye
Deneyin :D

emrel156

Üye
çok kolay kırılıyor wifi şifrsi mahallemdeki tüm net şifrelerini kırdım zor falan demeyin çünkü çok kolay :)

restmod

restmod

Üye
Anlatta bizde bilelim o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt