David Guetta ft. Sia - She Wolf (Falling to Pieces) YEPYENİ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
David Guetta ft. Sia - She Wolf (Falling to Pieces) YEPYENİ
[video=youtube;PVzljDmoPVs]http://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs[/video]

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Sana inanmıyorum ve şiddetle kınıyorum :)
Tam ben açacaktım She Wolf'u.. Sabırsızlıkla klibi bekliyordum bu gece denk geldi YouTube'da.. Kısmet sanaymış :)

David Guetta seni gerçekten çok seviyorum harikasın birtanesin.. Sia'nın fantastik sesi David Guettanın klip kalitesi ile birleşmiş ve She Wolf çıkmış.. Dişi Kurt gerçekten şarkının hakkını veren twilight kıvamında beklediğim şekilde bir klip olmuş..
Sia'yı ve David Guetta'yı bu harika ıslak ve alacakaranlık klipleri için tebrik ediyorum..
Bu arada Orhan seninle müzik zevklerimiz çok uyuşuyor bunu farkettim.. Teşekkür ediyorum tekrardan..

- - - Eklendi - - -

Biraz derinleşelim, işte yeni profil müziğim :oke:

• Beğen
Tepkiler: otostopçu
otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
Sana inanmıyorum ve şiddetle kınıyorum :)
Tam ben açacaktım She Wolf'u.. Sabırsızlıkla klibi bekliyordum bu gece denk geldi YouTube'da.. Kısmet sanaymış :)

David Guetta seni gerçekten çok seviyorum harikasın birtanesin.. Sia'nın fantastik sesi David Guettanın klip kalitesi ile birleşmiş ve She Wolf çıkmış.. Dişi Kurt gerçekten şarkının hakkını veren twilight kıvamında beklediğim şekilde bir klip olmuş..
Sia'yı ve David Guetta'yı bu harika ıslak ve alacakaranlık klipleri için tebrik ediyorum..
Bu arada Orhan seninle müzik zevklerimiz çok uyuşuyor bunu farkettim.. Teşekkür ediyorum tekrardan..

- - - Eklendi - - -

Biraz derinleşelim, işte yeni profil müziğim :oke:
:alkis: :10numara: sevindim :D

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Efektler çok güzel gerçekten.. Kurdun ayağını yere vurduğu anda avcıların parçalanmasına bittim..

codblackops2

codblackops2

Üye
bir david guetta klasiği....

Şarkı bitmeden kapattım o ayrı birşey tabii :ehe

- - - Eklendi - - -

yanlışlıkla kapadım yanlış anlaşılma olmasın :P:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...