Yardım dat dosyalarını açma

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
dat dosyalarını açma
tema dosyalarının içinde dat dosyaları var(iconlar vb.) acaba neyle açabılırım ?

asigsasi

asigsasi

Üye
genelde temalar içinde dat dosyası olmaz hangi temay mış o
paint veya worldpad ile açmayı dene

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
genelde temalar içinde dat dosyası olmaz hangi temay mış o
paint veya worldpad ile açmayı dene
örneğin bu
çoğu temeda dat dosyalarına rastladım yada svgh gibi bi uzantı oluyo svg olmadığından dolayıda Illustrator ile açamıyorum dönüştürücüde bulamadım bilen varsa yardım ederse sevınırım bu temadaki bazı icon hatalarını duzelttim örneğin kamera iconu facebook tweetian iconu bunu yapabılmek icin baya uğrasmak gerekıyo ancak dosyaları açabılırsem daha kolay olacak bu yuzden o dosyaları açmam şart gibi :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
örneğin bu
çoğu temeda dat dosyalarına rastladım yada svgh gibi bi uzantı oluyo svg olmadığından dolayıda Illustrator ile açamıyorum dönüştürücüde bulamadım bilen varsa yardım ederse sevınırım bu temadaki bazı icon hatalarını duzelttim örneğin kamera iconu facebook tweetian iconu bunu yapabılmek icin baya uğrasmak gerekıyo ancak dosyaları açabılırsem daha kolay olacak bu yuzden o dosyaları açmam şart gibi :)
onlıne dönüştürucu siteler var kullanabilirsin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
SIS paketinde mif skn mbm oluyor ve bunun da içinde svg svgb nvg. dat dosyasını başka birşey ile karıştırmış olabilirsin..

• Beğen
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
SIS paketinde mif skn mbm oluyor ve bunun da içinde svg svgb nvg. dat dosyasını başka birşey ile karıştırmış olabilirsin..
skn dosyasının içinde icon dosyaları dat olarak bulunuyor çıkartıyorum dat uzantısıı olarak gelıyor bir çok uygulama denedim fakat açamadım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
skn dosyasının içinde icon dosyaları dat olarak bulunuyor çıkartıyorum dat uzantısıı olarak gelıyor bir çok uygulama denedim fakat açamadım

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

SKN dosyası ön bilgi, kolayca tüm dosyaların hangisinin nerede kullanıldığını gösteren bir yardımcı dosya gibi düşünebiliriz. ve boyutuda 173 KB dır. Tüm SVG-NVG-SVGB dosyaları MIF dosyasındadır genelde. O yüzden skn dosyasından birşeyin çıkarılabileceğini zannetmiyorum..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
skn içerisinde icon yokki ne temaymış bu böyle

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
skn içerisinde icon yokki ne temaymış bu böyle
temayı üstte paylastım ayrıca rastladığım temaların hepsi öyle

SKN dosyası ön bilgi, kolayca tüm dosyaların hangisinin nerede kullanıldığını gösteren bir yardımcı dosya gibi düşünebiliriz. ve boyutuda 173 KB dır. Tüm SVG-NVG-SVGB dosyaları MIF dosyasındadır genelde. O yüzden skn dosyasından birşeyin çıkarılabileceğini zannetmiyorum..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
buyur kardeşim video olarak attım çıkartılabiliniyor dat olarak gelıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Sen Sürüm Olarak Kaç Kullanıyorsun Bilmiyorum Ama Son Sürümü Budur..

Ekli dosyalar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi

Sen Sürüm Olarak Kaç Kullanıyorsun Bilmiyorum Ama Son Sürümü Budur..
1.7 yı yukledım nvg oldu formatları o zaman soru degıştı bu formatı nasıl açabılırım acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
nvg dosyaları düzenleyemezsin ancak svg dosya ile değiştirir sin

Üst Alt