(DARKORBİT) Daha Fazla Uri-Kredi-Şeref-Tp Kasmanın Yolları.

Sponsorlu Bağlantılar

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
(DARKORBİT) Daha Fazla Uri-Kredi-Şeref-Tp Kasmanın Yolları.
DAHA FAZLA URİ KASMANIN YOLU: öncelikle çok güçlü değilseniz-kristallon kesemiyorsanız sizin 1. adresiniz x-8 haritasındaki struneR lardır çok kestikçe kendi başınıza çok fazla uri kasabileceğiniz yer (NOT: bu yere girebilmek için 12 lvl olmak gerekir) 2. adresiniz: geminiz en azından elit donanımlı bir bigboy yada iyi düzeyde bir vega ise cubikon partylerine katılmanızı öneririm iyi derecede uri-şeref-tp nı çıkartırsınız 3. adresiniz: geminiz fena değilse boss kristallin kesebiliyorsanız doğru oraya bir boss kristallinden 64 uri çıkıyor...

diyelim ben bu özellikleri taşımıyorum ne yapmam gerek? cevabım: x-1 haritasına git orda üst taraflarda bolca ikramiye kutusu var onları topla uri yi çok çabuk sürede yaparsın

bu yaratık yöntemlerini yapabilmek için en başta şunlar gerekiyor:

struner yöntemini yapacaksanız en az 12 lvl olmanız gerekmekte
cubi yöntemini yapacaksanız en az 11 lvl olmanız gerekmekte
boss kristallin yöntemi içinde en az 11 lvl olmanız gerekmekte

DAHA FAZLA KREDİ KASMANIN YOLU: eğer kristallon kesebiliyorsanız kesinlikle kristallon a gidin derim 1. adresiniz kristallon olsun 1 tane kristallon 400.000 küsür kredi veriyor kredi kasmakta birebir! eğer kristallon kesemiyorsanız onun bir aşağı basamağında olan lordakium a gidin 2. adresiniz lordakium olsun

bu taktikleri uygulamak içinde en başta şunlar gerekiyor:

kristallon yöntemi için en az 11 lvl olman gerek
lordakium yöntemi için en az 10 lvl olman gerek

DAHA FAZLA ŞEREF KASMANIN YOLU: eğer kristallon kesemiyorsanız 1. adresiniz cubikon olmalı cubikon party sinde çok ciddi derecede şeref toplanıyor 2. adresiniz: lordakium yada boss kristallin olabilir ama en kolay şerefi kazanmanın yolu cubikondur unutmayın onun bir aşağısında da kristallon yer alır

bu taktileri uygulamak içinde en başta şunlar gerekiyor:

kristallon haritalarına girebilmek için 11 lvl olmak gerek
cubikon hartalarına girebilmek için de 11 lvl olmak gerek
lordakium haritasına girebilmek içinde 10 lvl olmak gerek

DAHA FAZLA TP KASMANIN YOLU: en başta kristallon gelmekte 1. adresiniz kristallon olmalı yok ben kristallon kesemiyorum diyorsanız 2. adresiniz cubikon olmalıdır 3. adresiniz de boss kristallin olabilir

bu taktileri uygulamak içinde en başta şunlar gerekiyor:
kristallon haritalarına girebilmek için 11 lvl olmak gerek
cubikon hartalarına girebilmek için de 11 lvl olmak gerek
boss kristallin haritalarına gidebilmek için de 11 lvl olman gerek

kendi başınıza kesebileceğiniz en mükemmel yaratık kristallondur en karlı oyun canvarı şimdilik o ama cubikon da var unutmamak gerek

Üst Alt