Dark Sky 6.0 - iOS hava durumu uygulaması güncellendi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dark Sky, iOS işletim sistemi için App Store'da yayınlanan hava durumu uygulamasıdır. Uygulama bugün major değişiklikler içeren büyük bir güncelleme aldı.

Dark Sky uygulamasına daha önce Android için sunulan yeni görünüm ve yeni özellikler iOS için yayınlandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Dark Sky uygulaması ile haftalık veya günlük olarak detaylı bir şekilde hava durumu görebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca saat başı hava durumu hatırlatma, şemsiye hatırlatma gibi bildirim özellikleri var.

Dark Sky uygulamasını iOS işletim sistemi için App Store'dan 3.99$ karşılığında indirebilirsiniz.

 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt