Danse: Lethal Letters v1.0 ( Tam Sürüm )


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Danse: Lethal Letters v1.0 oyunu android cihazlar için henüz yeni geliştirilen bir bulmaca oyunudur. Oyunda amacınız odalarda ve etrafınızda bulunan çeşitli gizemli nesneleri toplayarak bölümleri geçmeye çalışmak. 300mb oyun boyutu vardır ve android 4.0 üzeri gerektirir.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
170
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
46
Buğra
Cevap
2
Görüntüleme
667
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt