Damar Ve Acı Sözler...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Damar Ve Acı Sözler...!
[h=6]Fazla abartmayın.. -Çünkü yerlere göklere sığdıramadığınız aşk, Bir gün bir hoşçakala sığacak...![/h][h=6]Daha dün kirpikleri kadar yakındım ona
Her gece düşlerinde sabahlıyordum
İşte orada köşebaşında bıraktım ellerini
O bana
Ben ona ağlıyordum
Son tetiği gözleri çekti gözlerime
Kanıyor kanıyordum
Ölüler yalan söylemez bilirsin
Deliler gibi seviyordum...![/h]
[h=6]Sєη вu Sєωqiγi кaLdıяaвiLiя мiSiη?... qєL dєSєм Saηa... hiςвiя$єγ Sσямadaη qєLєвiLiямiSiη?[/h][h=6]Uyuştur kanımı, başımı döndür... Yatır dizlerine ömrümü söndür! Çekme dudaklarını dudaklarımdan... Nefesim kesilsin öperek öldür..![/h][h=6]SeninLe doĞdu seninLe öLdü hüCreLerim..Gittiğin günden beRi dön die heCeLerim..![/h][h=6]o iki kéLimeyi séndén sonra kimséyé söyLéyémédim...![/h][h=6]DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm BeNnNn...![/h][h=6]вiiяii ѕαnα „giiт“ dediiğiinde „кαLмαк iiѕтiiуσяυм“ diiyeвiiLмeкмiiş ѕeνмeк[/h][h=6]HaYaTıMa HeR GiReN Bi mUtLuLuk KaTtI. . KiMiLeRi gElİrKeN....kİmİlErİ GidErkEn!![/h][h=6]zOrdur 16 ya$inda öLmek, Dahada zOru SevgiLini arKada$inin KoLunda görmek !!![/h][h=6]'Aşığım sana' cümLesinin sonundaki 'a' harfi terk etti seni seNiN beNi TerK ettiğiN giBi... O da üzülmüyor gittiğine, sen haLa 'Aşığım San' beni...[/h][h=6]Hani,demiştin ya her şey “ZAMANLA” diye.İşte bütün mesele burada.
Ne “ZAMANLA” ne de “ZAMANA” bırakabiliyorum seni...![/h][h=6]DamLa DamLa yağsam sana doLdurur musun kaLbini benimLe ? Yoksa sende taşıyamazda döker misin beni yerLere . . . ![/h][h=6]- Abi kusura bakmada bişey dikkatimi çekti.
- Neden şarabını özenle sarıp gizliden gizliye içiyorsun ?
- Senin bi sevgilin var mı kardeşim ?
- Var abi.
- Peki sevgilinle sevişirken birinin seni izlemesini ister misin ?
- Eyvallah abi...![/h][h=6]Her şeyın fiyatı, her ınsanın bir değerı vardır.Fıyatı olmayan eşyaya çöp, değerı olmayan ınsana giderken kapıyı ört denır...[/h][h=6]Arabayla gezerken eski sevgilimi gördüm. Karşıdan karşıya geçiyordu. Durdum. Bir daha yol verdim...[/h][h=6]ø„¸ ¨º¤ø„¸¨º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸ AğLarken yaNımDa oLmayanLaR ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°` qüLerken qöLqe yapmasınLar... `°º¤ø„¸ `°º¤ø„¸`°º¤ø„¸
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨ ¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸[/h]
[h=6]Belki de sen haklısın, qitmek en
kolayıdır aslında; "ama qittiqin
yerde aradıqını bulamazsan,
dönmek koymaz mı insana"..[/h][h=6]Sen Benim Için Bir Şiirdin , Şiir Bitti Sende Bittin ... Unutma Ki , Ben Bir \" Şairim \" Senin Gibi Ne ŞiirLer Bitirdim ...![/h][h=6]ésKiden vaRya SaçInın TéLiNé zaRar géLsé düNyayı yakARdım
Şimdi ıRzına geçSéLer SigaRayı yakıpta Sıraya GiRmeYén şéReFsiz OLsun...![/h][h=6]ben bilmem aşkı yatırmayı yataklara... uyuduğunda üstünü örterim en fazla..[/h][h=6] RuhunLa Sevişmeyi Öğretme Bana !
KaLbini aL GeLde; en büyük Zevki yaşatim Sna...![/h][h=6]SeηiηLe
ҜaяşıLaşmam Ήaүaτımıη Єη βüyüҝ Ήaτasıydı. Ŵe SıяҒ ЅeηiηLe Diğeя Taяaғтa
ҜaяşıLaşmamaҝ İçiη ; ΉeLaL Єdiyoяum ΉakkıMı..[/h]Ve daha bir çoğu...!

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Teşekürler Güzel İnsan!

----------Eklendi @ 23:43:19 ---------- Yazıldı @ 23:42:43 ----------

Teşekürler Dostum!

marist

marist

Üye
Eyw Kardesim Hepside qüzeL.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
önemli değil

catlax66

catlax66

Üye
güzeldi bu :) Her şeyın fiyatı, her ınsanın bir değerı vardır.Fıyatı olmayan eşyaya çöp, değerı olmayan ınsana giderken kapıyı ört denır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...