MSN Messenger Damar Baba Nickler

jöly

Üye
    Konu Sahibi
* Çaresiz biraktin,boslukta kayboldum
* Yaralarin acisi çok fazla..Inançsizlik sardi seni�Kalbimin sahibi olmasaydin�Kahretmezdin beni�!!!
* Isyan etmelimi su kuralci düzene�Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme�hayat benim, ne istersem denerim�Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim
* öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLin teKiyim..Canim aci0r...ßiçakLa yanmadi ßenim caNim...en ç0k sizin çekTirdiqiniz aciLar caNimi aciTi0r..CANIM ACIORRR..!
* Göz çukurLarmda uyuyakaLms 1 bebeksin,bnde ninni*nim. .
* Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !
* bitti demekle bitmiyor birseyler kaliyor yürekte...
* VaKiT kItLeNdI......zAmAniN BiLe zaMaNI KaLmAdI....NERDESIN....?
* ?é? séç?s, b?? ?azqéç?s???..!!
* UzaK DuR YaKiNiMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaSMaSiN..YaLnizLik PayLasiLmaZ..
* canim sikkin ßu araLar .. kendi dünyamin çaresizLigi içerisinde daLip gidiyorum..
* Seni seninle yasamak istiyorum, tek basima degil!!!
* ne kuruLucak ßir hayaL ßiraktin nede yasanacak ßir hayat
* hayat da filmler gbi olamaz miydi?hersey masalsi.. ???????z..acisi bile degerli..
* yasam ve öLüm arasinda her nefes bir pismanLik yasayanLara acio, öLmüsLere imreniyorum�duygusaL oLarak afaLLadim, karsiLiginda hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayi tercih ederim�
* benden nefret edin çünkü sizden deilim�.arkamdan hep küfredin�.ben kendime kefilim dünyalarimiz farklidir anlasamiycas eminim�
* * ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasini istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!
* beni yanliz birakin..!! lanet olasi bazi insanlardan nefret ediyorum..
* Disimda KahkaLardan Bir Suret !! Içimde Kan AgLayan Küçük Bir VeLet...
* IçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerInDe...
* ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnim Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtik Juliét Yøk...!!!
* Kimsé ßana MasaL Anlatmasin Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén * adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiI kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benI tanTmadm (,..
* sizofrenik sessizligimin attigi sadist çigliklar mazosist umutlarimi kirbaçliyor yardim etme ölmek istiyorum
* Artik kapiyi çalan ben degilim anne ruhuma baskasi girdi dünyanin son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarim eriyip gitti� Artik o küçük çocuk degilim anne içime bir canavar yerlesti�.
* Neye yarar,sözcükler!... Kalpleri kanatmaktan baska!...
* ....Geçici HaYAtimdaN KaLici KiM BiLemediM....
* hER GüN BIRaz dAHa YOk EDiyoRUm KEndImI..!!!! Her GÜn DIbE...daHA dIBe...EN dIBe bATMak Ne ACi..!! bEN müHim DEgiLIm...RUhuMa iYI baKin...!!!
* Yavas yavas gidiyor benden hayat; damarlarimdan çekiliyor içimdeki sen ! bense düsüyorum hiçlik ötesi bir hayata
* Simdi...Dayanamaz oldum bu yürek sancilarina artik kaldiramiyor bedenim senin ugruna olsada...
* Susmayin biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yasadim, sessizce ölüyorum"...
* Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadiqi kadar!)
* iyilige dair ne varsa satmis insan oglu seytana
* YaRattiGiN M�L�Gin �LL�RiNi BiRaKMa...
* ~vV^v~vV^vV'^~hani senin için atiyodu ya----------------bak durdurdum
* Kessem kaç intihar akar bileklermden�
* Assam kendmi verecek son nefes kalmsmidr bnde
* Atsam kendimi düsecek kadar agir midir bedenim?
* Içi gazla dolmus bir balon gibiyim
* Bu gece kanayan gözlerimi çikarip kaldirasim var
* Bu gece kanimi dondursam?
* Kalbim çürümüs içindeki her sey kokmus burusmusken
* Akbabalar bile suratini çevirirdi!
* Kalbimi eskisi gibi attiracak kimse yok mu?
* UzaK DuR YaKiNiMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaSMaSiN..YaLnizLik PayLasiLmaZ.

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Çok güzel ellerine sağlık:)

swetloo

Üye
hjkjljk