LG G3 D855 [5.1.1] [Development] [PitchBlack] Resurrection Remix LP v5.4.5 [15/05/18]

Sponsorlu Bağlantılar

genco15

genco15

Üye
    Konu Sahibi
D855 [5.1.1] [Development] [PitchBlack] Resurrection Remix LP v5.4.5 [15/05/18]
Merhaba arkadaşlar bugun sıze yenı yukeldıgım ve begendıgım bı romu tanıtcam belki aramızda bilmeyenler vardır
telefona kıyıp yuklemıyordum rom ama dun kararttım gozumu yukledım ufak tefek eksıklıklerı olsada guzel rom bazen ıkı tıkla ekran acılmıyor felan

Bildiğiniz gibi root ile telefon garanti dışı kalır bunu göz önünde bulundurun her zaman brick gibi bi ihtimal vardır cihazın bozulması halınde sorumluluk size aittir.

Resimler

Kurulum:
Cihazınız root lu ve recovery yüklü olmalıdır forumda konular mevcut
Yüklemeden önce kesinlikle yedek alınız

- Full wipe ve factory reset
- ClockworkMod yada TWRP recovery kullanarak romu ve gappsı flaslayın
-yeniden başlatın

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: genco15
WarLox

WarLox

Üye
Blisspop romunu deneyebilirsiniz gayet akıcı ve stabildir.

Son düzenleme:
genco15

genco15

Üye
    Konu Sahibi
Blisspop romunu deneyebilirsiniz gayet akıcı ve stabildir.
hocam root attım bi kere sureklı rom atarım artık da :D stock kamera apk sını portlayamz mıyız roma kendı kamera uygulamsı cok dandık lolıpopun elle cekme olayına cok alısmıstım ben

WarLox

WarLox

Üye
hocam root attım bi kere sureklı rom atarım artık da :D stock kamera apk sını portlayamz mıyız roma kendı kamera uygulamsı cok dandık lolıpopun elle cekme olayına cok alısmıstım ben
Global bir rom olduğu için kameralar sıkıntı veriyor.Şöyle bir var ama denemek gerekli.Cihaz boşa çıktığında denerim bu updatede Sıcaklık ayarları,volume bost ve g3 camera, g3 mod camera, g4 camera modları bulunuyor.Twrp ile yüklemek gerekli.Eğer 5.1 yüklüysü g4 camera modunu deneyin

Son düzenleme:
genco15

genco15

Üye
    Konu Sahibi
Global bir rom olduğu için kameralar sıkıntı veriyor.Şöyle bir var ama denemek gerekli.Cihaz boşa çıktığında denerim bu updatede Sıcaklık ayarları,volume bost ve g3 camera, g3 mod camera, g4 camera modları bulunuyor.Twrp ile yüklemek gerekli.Eğer 5.1 yüklüysü g4 camera modunu deneyin
Denedim hepsini tek tek olmadi ikona tikliyorum ama acilmiyor ben en iyisi stock roma doneyim root atar g4 apklari falan atarim kamera olayinin olmamasi benim icin cok sıkıntı

Üst Alt