Cyberlink power director 8 (ailece film izlemek isteyenler için ideal) (sansür)

Sponsorlu Bağlantılar

nakrufabc

Üye
    Konu Sahibi
Cyberlink power director 8 (ailece film izlemek isteyenler için ideal) (sansür)
Cyberlink Pover Director 8 kullanımı inanılmaz basit anltıma bile gerek yok 300 mb bir program. Kısaca programda video adına herşey yapabilirsin istediğin yerden istediğn dakikayı istediğin sayıda keser biçersin istediğn yerde sesi kapatır baka ses ekletyebilir veya eklemeyebilirsin. e tabi bu kadar kestin biçtin birleştirmesi var ama korkama otomatik kend birleştiriyor merak etme hatta sansürlediğin yre istersen özel efekt koyabilir hatta reklamlar dişyebilir ya da hiç bişe koymayıp filmin normal akışıymış gibi hisstettirebilirsinİstediğin yere logo, foto, yazı ekleyebilirsin. Ben yardım alarak değil kendim deneyerek öğrendim göreceksin çok basit. Ve mükemmmel program.
kesme biçme vb. her türlü iş saniyelikama haliyle film olduğundan kalite olması gerekir bozmaması gerekir görüntüyü onun için produse demeden avı seçeneği aktif olursa 30 de sürsede çok kaliteli bişe çıkar ortaya...
Programın kullanımını 1-2 saate çözersiniz..(yardımsız araştırmasız)

Burdan indirebilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: efsane241241

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Program linkini verseydin güzel bi makale olurdu...;) Konu linki eklenmiş , program ilgili bölüme taşınmıştır...

tugay__25

tugay__25

Üye
çok saol tşk

katre_267

Üye
Cyberlink power director 8 (ailece film izlemek isteyenler için ideal selam arkadaşlar bu proğramı kullanışı hakkında özellik le film sansürleme konusunda yardım edebilecek varmı resimli anlatımı felan keyini bulabileceğim yerde vrmı teşkkr

visali

visali

Üye
indiriyorum inşallah dediğiniz gibidir kotad dolmak üzere zaten ama neyse şimdiden teşekkürler tabi dediğiniz gibiyse...................

kızılkurşun

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

world phone vp-500 e uyacak program ve oyun bizahmet

pessimist_16

Üye
teşekkürler

ataulpha

ataulpha

Üye
emeğine sağlık

ysfokl

Üye
bu programın türkçesi varmı. ben indirdim ingilizce anlamıyorum. kolay dediniz ama ben beceremedim

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Teşşekürler inidiriyorum dimi bu

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eline SağLıK...

modembaba

Üye
bu program bitti benim için artık hotfile freliserver premium varken bunun la uğraşamam :)

Üst Alt