Cx75 Formatladım(java,t9 Vb.)dosyalar Uçtu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarpedon

Üye
    Konu Sahibi
Cx75 Formatladım(java,t9 Vb.)dosyalar Uçtu..
Temel dosyalar uçtu cx75 i olan bi arkadaş yardımcı olabilirmi dosyaları gönderseniz

zörtac

Üye
abi siemensin en son sürümünü den indir ve data kablonla ku hepsi olur!!!

Lion Heart

Lion Heart

Üye
sözlüğü maalesef wapdan yükleyebilirsin. wap.siemens-mobile.com Not:Bu site ingilizce dir. Veya daha önceden yedekleme filan yaptıysan telefonu bilgisayara geri yükleme de hepsi geri gelir.Sen en iyisi yazılım yüklet. (aslında gerek yok ama çok uğraştırıyor diğer yollar.)

Fransuvain

Üye
temel dosyalar derken kendi kullandıkların mı yoksa telefonun çalışması için gerekli dosyalar mı?

JOURNEY58

Üye
<div class='quotetop'>(sarpedon &#064; Nov 29 2005, 09&#58;26 PM) [post=217574]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Temel dosyalar uçtu cx75 i olan bi arkadaş yardımcı olabilirmi dosyaları gönderseniz
[/b][/quote]
adresine üye olup ordan yükleyebilirsin.. benim başıma geldi aynı şey ben ordan yükledim. birde cd sinde war..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
cdsinde olması gerek..

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Telefonun kendi hafızasındaki resimler, wallpaperlar, logolar , zilsesleri filan telefonun kutusunun içinden çıkan CD&#39;de mevcuttur.
T9 dosyaları içinse upload ettiğim şu linke tıklayıp download et:
Bu dosyaların kurulumu ise şöyle Bilgisayarıma girin üstte Araçlara tıkla. Klasör seçeneklerine tıkla. Görünümü seç. Gizli dosya ve klasörlerin gösterilmesi kısmında "Gizli dosya ve klasörleri gösteri" seç uygula ve tamam de çık.
Daha sonra mobile phone manager programından dosya gezginine tıkla. Buradan Data sürücüsüne gir. System yazan klasörün içine T9 klasörünü kopyala. İşlem bitmiştir.
Geriye kalan oyunlar içinse wap.siemens-mobile.com adresine girip yükleyebilirsin.

barrris

Üye
saol arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...