cx75 firmware


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hellmarch

Üye
    Konu Sahibi
Var mı bilen yahu? Kendi sitesinde yok ama arkadaşın tele yeni firmware yüklemişler. Nereden bulabilirim. Link bilen var mı? ;;)
 

secopena

Üye
Kardeş international(ingilizce) siteye girersen ordan bulabilirsin.... Yanlız data koblosuna ihtiyacın olacak... Ayrıca sen bunu yaparken bilgisayarının elektriğinin kesilmemesi lazım dikkat.

Hattın Türkcell'se telefonuna gprs üzerindende firmware update yapabilirsin.
Sadece bu siemens'in ingilizce sitesinden ayarları alman lazım software update ayarlarını gerisi kolay çözersin.
 
Lion Heart

Lion Heart

Üye
Services Over Air (SOA) ile maksimum fw 10. (Hattının turkcell olması şart değil. Avea ve Telsimde de çalışıyor.Her 3 hatta da çalışıyor.
Data kablosu DCA 510 veya ****** kablo DCA 500 (DCA 540 DESTEKLENMİYOR YAZILIM UPDATE'DE) ile maksimum fw 12.
Servislerde ise maksimum fw 13. En son sürüm yalnızca SADECE servislerde.

Niçin Fw update yapmalısın?
-Ses seviyesi artırımı.
-Videoları direkt olarak mmc'ye kayıt.
-Daha HIZLI bir menü
-Daha stabil bir sistem.
Ayrıca kilitlenme gibi bir problem filan yaşarsanki nadir de olsa yaşayanlar oluyor kesinlikle fw update yapmalısın.Bi de fw sürümün 05 ise kesinlikle update yapmalısın. Eğer fw sürümün 12 ise 13 ile arasındaki aslında pek de bir fark olmadığını göreceksin ama fw 13 elbette daha iyi olacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt