cwm mod yardım

Sponsorlu Bağlantılar

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
cwm mod yardım
Arkadaşlar dun ramın telefona dar boğaz yapamaması için bi şey kurdum cwm moddan ama malesef o gingerbrade için gecerliymiş sanirim bnde 4.1.2 jellybean kullanicisiyim yukledim cwm moddsn bu sefer telefon cwm moddan cikmiyor reboot system yaptim yine ayni yere geri dönüyor factory resetten sildim herşeyi yine açilmadi telefon heryere girdim format yazan herşeye tikladim yinede açilmiyor telefon bataryayi cikarip taktiğimda daha bn bi şey yapmadan kendi otomatik cwm modu açiyor bu gün stock rom yükleyecektim download moduna anca reboot bootloader seçeneğinden geçeblilyorum bu seferde odin telefonu tanimiyor kies den hic bi yarar yok zaten teli bağladiğim halde lutfen bi cihaz bağlayin diyor kafayi yiycem arkadaşlar allah rizasi için birisi yardim etsin ya lutfen :/ :(Yardimci olabilcek yok mu yaaa :/

ishak388

ishak388

Üye
20-30 tl arası yaparlar büyük ihtimal :bigstar:

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ya para sorun deilde olduğum yerde sistem tamirinden anlayan tamirci pek yok olanada güvenemior insan :/

ishak388

ishak388

Üye
Ya para sorun deilde olduğum yerde sistem tamirinden anlayan tamirci pek yok olanada güvenemior insan :/
dostum samsung eskiden kullanıyordum şimdi xperia kullanıyorum ne söylesem olmaz samsung bölümündeki arkadaşlara sorarsan yardımcı olabilirler :hmmm

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Eyw. Kardeş en azından yol gösterdin teşekkürler

ishak388

ishak388

Üye
önemli değil hocam yardım etmek görevimiz :turkiye:

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7

Üst Alt