[CuteSoft] Cute Access v1.20(0) Symbian^3 Signed


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Tuşlar kilitli iken kamera tuşuna 1 ile 6 arası istediğiniz sayıda dokunarak Uygulama çalıştırabilir, temalara gidebilir, mesajlara girebilir, görüntüleri gösterebilir, video oynatabilir ve arama kaydına girebilirsiniz.


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Mesut Aktaş

ydgr4

Üye
Enteresan bir uygulama.
 
tempestshine

tempestshine

Üye
Güzelmiş.:tşk:
 

MaxipmaN

Üye
:tşk:
 
problade187

problade187

Üye
ekran yakalama uygulamasi ile birlikte kullanilabiliyo cok iyiymis tesekkurler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt