custom rom uzerine......

Sponsorlu Bağlantılar

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
custom rom uzerine......
arkadaşlar keçenlerde custom rom kurdum ve şimdi sorum o olacak ki cihazda custom rom kurulu onun üzerine başka custom rom kura bilirmiyim aynı üsulla? yoksa önce stock roma keçipte sonramı kurmalıyım??
kaç kişi konuyu okuyor ama kimse yazıpta yardım etmiyor,cok zahmetli iş yazmak o yüzdendir

Buğra

Buğra

Admin
custom rom yüklü iken normal twrp veya cwm recovery menüsünden başka bir custom rom yükleyebilirsiniz elbette.
sadece yükleme yapmadan önce wipe data factory yapın sonra yükleyin bu kadar :)

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
custom rom yüklü iken normal twrp veya cwm recovery menüsünden başka bir custom rom yükleyebilirsiniz elbette.
sadece yükleme yapmadan önce wipe data factory yapın sonra yükleyin bu kadar :)
cok saol abi ama bende twrp veya cwm recovery yuklu degilki,bu custom romu bilgisayarla spflashtool uygulamasiyla yukledim..yine onunla yuklesem sorun falan olur mu??

Buğra

Buğra

Admin
cok saol abi ama bende twrp veya cwm recovery yuklu degilki,bu custom romu bilgisayarla spflashtool uygulamasiyla yukledim..yine onunla yuklesem sorun falan olur mu??
Eğer yeni yükleyeceğin custom rom yine splash ile yüklenebiliyor ise sorun olmaz :)
indirdiğin rom splash ile yüklenebilir olduğuna dikkat etmen yeterli. Çünkü bazı romlar sadece recovery ile yüklenebilir.

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Eğer yeni yükleyeceğin custom rom yine splash ile yüklenebiliyor ise sorun olmaz :)
indirdiğin rom splash ile yüklenebilir olduğuna dikkat etmen yeterli. Çünkü bazı romlar sadece recovery ile yüklenebilir.
onu nasil anlarim? yabanci siteden yukluyorum cus.romu anlamiyorum yaani ne yazildigini

Üst Alt