cssu sorunlari lutfen yardim formatsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baran79

Üye
    Konu Sahibi
cssu sorunlari lutfen yardim formatsiz
oncelikle herkese selamlar arkadaslar sorunum 1 hafta once forumdan yararlanarak cssu yukledim bir farkini goremedim ama bu bir tarafa bu ekran donmeye basladi yani dikey moda gecmeye basladi oyle oluncada ekrandaki hersey birbirine giriyor bunu nasil duzeltebilirim diyer problemim dahada buyuk bu cssu ayarlari vardi depoda cssu tuner diye onu yukledim birkac seyi denedim ekrana basinca zoom yapiyo felan iyi guzel ama her ne olduysa bu bir seyi acmak isterken yavasca aciyor yani onceden biseyi acmak isterken o bolum jet hiziyla aciliyordu simdi yavas aciyor buda beni cildirtiyor yokmu bir cozum oneren hepsini uygulama yoneticisinden sildim ama ayarlari ayni kaldi sonra tekrar yukledim su anda calisiyorum kesinlikle format felan atamam lutfen yardim edin bana

osmanayman

osmanayman

Üye
panik yok... cssu yuklu kalsin... dikey modda da simge ve widget lari istedigin sekilde duzenleyebilirsin... cssu ile birlikte gelen suslu gecisler ve zoomdan rhatsizsan aksama dogru pc basina gecince yardimci olurum... selametle...:oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
Vereceğim linkten indireceğin dosyayı "/usr/share/hildon-desktop/" dizinine at... Ya da aynı dizindeki "transitions.ini" dosyasının önce yedeğini al, sonra at ve değiştir... Geçişler vs çok seridir... Ben kullanıyorum ve memnunum, tercih senin kardeşim...:oke:

Link:

baran79

Üye
    Konu Sahibi
osman kardes cok tesekkur ederim yardimlarin icin su ekran karmasasi sorununu hallettim ama bu menu gecisleri hala yavas boyle idare edebilirim sana sormayi isteyipte soramadigim cok onemli bisey var bana cevapsiz cagri gelince telefon kendi kendine muzik calmaya basliyor bide bu cssuyu yukledikten sonra simdi ekran dik konumdada olunca arama listesi cikiyor surekli yani telefonu bir yatay konumdan dikey konuma getirince hemen arama listesi cikiyor ve buda surekli oluyor senden rica ediyorum bir cozum soyle lutfen unutmadan ben calisiyorum firsat bulunca nete girebiliyorum yani sana gec tekekkur edebiliyorum buda bence senin emeyinin karsiligi yani bunu unutursam kusuruma bakma sen olmasaydin simdi bu telefon toprak olmustu :D

yalnizkalp21

Üye
dostum o telefonun rehber ayarlarında vardı bi kontrol et istersen yani telefon dikey moda gecince rehber açılsınmı otomatik olarak diye bi ayar vardı belkide o etkindir baska bir seyse osman kardesim yine sana yardim eder

osmanayman

osmanayman

Üye
osman kardes cok tesekkur ederim yardimlarin icin su ekran karmasasi sorununu hallettim ama bu menu gecisleri hala yavas boyle idare edebilirim sana sormayi isteyipte soramadigim cok onemli bisey var bana cevapsiz cagri gelince telefon kendi kendine muzik calmaya basliyor bide bu cssuyu yukledikten sonra simdi ekran dik konumdada olunca arama listesi cikiyor surekli yani telefonu bir yatay konumdan dikey konuma getirince hemen arama listesi cikiyor ve buda surekli oluyor senden rica ediyorum bir cozum soyle lutfen unutmadan ben calisiyorum firsat bulunca nete girebiliyorum yani sana gec tekekkur edebiliyorum buda bence senin emeyinin karsiligi yani bunu unutursam kusuruma bakma sen olmasaydin simdi bu telefon toprak olmustu :D

Eyvallah kardeşim, elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz... Verdiğim transition dosyasını yüklediysen bir nebze de olsa düzelmesi lazım... Gelelim arama listesi olayına... Dediklerini tam anlayamadım... Cevapsız çağrı gelince, yani çağrı kesilince müzik çalmaya devam mı ediyor? Arama listesi "Telefon" butonuna basmadan mı açılıyor? Yanlış anlamıyorum herhalde... Şayet öyleyse pek bilgim yok böyle bir durumla hiç karşılaşmadım... Bir çözüm bulursam paylaşırım kardeşim...:oke:

baran79

Üye
    Konu Sahibi
aynen oyle osman kardes cagri geliyor kesilince muzik otomatikmen kendi kendine calmaya basliyorbu cagri listesi olayinida kokten cozdum simdi cssu yu yukleyince ekran dikey konumada geliyorduya iste mesela tus kilidini acinca telefonu dik yapiyorsunya iste telefon her ne kadar yatay konumdan dikey konuma gelince surekli arama listesi karsima cikiyodu anlizkalp kardes sagolsun rehberde bir ayar var otamatik dondurmeyi etkinlestir diye onu iptal ettim birde baktimki ekran hic donmuyor eskisi gibi tabiki ekran donmeyincede arama listeside cikmiyor yani rahatladim birtek su cagri gelme sorununuda cozzuldummu tamamdir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt