Çoklu Paylaşım Crysis İsa /eski silinmiş oyunlar/ ÖZEL KONU!

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Crysis İsa /eski silinmiş oyunlar/ ÖZEL KONU!
Arkadaşlar İsa abimiz amerikaya gitmek zorunda olduğu için konuyu ben açıyorum. Forumda eskiden mevcut olan oyunlar şu anda silindiği için İsa abi ile görüştüm ve o da arşivindeki oyunları bana gönderdi. Ben de paylaşıyorum, bu arşiv kolay bulunmaz hemen indirin bence :) Bu arada bu konuda edeceğiniz her teşekkür amerikadaki İsa abi'ye gelsin :)

/HANGİ OYUNLAR VAR?/
Colifornia Gold Rush Bonanza (320x240)
Date or Ditch 2 (320x240)
Fruit Ninja HD (320x240)
Ghost Recon Future Soldier (320x240)
Hero of Sparta (320x240)
NBA Pro Basketball 2010 (320x240)
Nightclub Fever (320x240)
Pongshot Reloaded (320x240)
Sims 3 Ambitions (320x240)
Tower Quest Supreme (MultiScreen)

Oyunların tamamı Türkçe'dir, iyi oyunlar :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Empat- ve Skymich

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Link kalıcı olması açısından eklenti olarak eklenmiştir, hayırlı forumlar...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Teşekkürler 7.2 Mb birşey değil indirdim :DArşivin adı neden silinmiş oyunlar :D

SHS

SHS

Üye
Hangi oyunlar var listeler misin kardeşim

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
@by_aLi_1907 arkadaşım konuyla ilgili önerilerini kırıcı olmadan belirtirsen daha faydalı olur. Böylece birbirimizle daha rahat iletişim kurarak, anlaşabilir. @Skymich yani İsa abi sen de başkası seni kırmış olsa bile kırıcı konuşma lütfen. Lütfen kurallara uyalım arkadaşlar :oke:

adler03

Üye
Digital chocolate oyunları içinde sevdiğim birkaç tane var(California Gold Rush, Memory Match, Cafe Crossword, Sea Battles... aklıma gelenler).DCC oyun çıkarmayı bırakmıştı yanlış bilmiyorsam.

Skymich

Skymich

Üye
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: xmustx
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Ekran?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konuyu gereksiz yere kirleten arkadaşlar! konu açan arkadaşımıza ve paylaşıma saygı duyalım. Laf edeceğinize yön verin eksikleri tamamlasın düzenlesin.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
0MG90

0MG90

Üye
Hangi oyunlar var ve resim eklense iyi olur

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Resim, arşiv içeriği ve ekran boyutları eklendi, iyi oyunlar :)

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bide böyle efsane serilerden de koysanız? Gangstar, real football gibiHa bide ayrı ayrı linkte koysanız, ghost recon , nba, bide date or ditch dışınd burdakiler (alınmayın ama 5para etmez)Nba açılmıyo hata veriyo bi kontol etsini?

desparado006

desparado006

Üye
Bide böyle efsane serilerden de koysanız? Gangstar, real football gibiHa bide ayrı ayrı linkte koysanız, ghost recon , nba, bide date or ditch dışınd burdakiler (alınmayın ama 5para etmez)Nba açılmıyo hata veriyo bi kontol etsini?
bütün oyunlar güzel isa dandik oyunları çevirmez sen ne ara 453 mesaj attın helal

• Beğen
Tepkiler: HELL BREAKER
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Nba bende çalışmıyo ? Çalışan varsa göndersin en sevdiğim oyunlardan birisi ama bu arşivdeki çalışmıyo?

Cadillac34

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt