Haber crysis in yapımcıları batmak üzere!

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
crytek son çıkarttığı craysis oyunu dx 11 istediğinden oynamayan binlerce kişi oldu kimse ekran katı alamadı çünkü 350 tl en ucuzu bir oyun için alınmaz dediler tutulmadı...
Crysis 2 den itibaren konsol ağırlıklı yapıyor oyunları senin demenle batmaya kalkmaz crysis nedeni ise pc oyuncuları korsan oynarken konsolda orjinalden baska çare yoktu o zamanlar

tek orjinal aldıgım oyundu crysis serisi bitmeseydi seri iydi

Tepkiler: reflex
Adamlar Türktü Yazık Valla Rabbim Yardımcıları Olsun

Tepkiler: reflex
Adamlar Türktü Yazık Valla Rabbim Yardımcıları Olsun
Ryse: Son of Rome PC'ye geliyor ekim'de. Bu oyun, Crytek'in maddi durumunu düzeltebilir.

Maalesef crytek kötü durumda ve dünya çapındaki en iyi Türk şirketiydi diyebiliriz. Bence Türkiye olarak bir şekilde crytek e destek olmalıyız. Orjinal oyun mu alırız artık nasıl yaparsak. Bir şekilde medya yoluyla olabilir crytek in bir Türk şirketi olduğunu ve iyi zamanlar geçirmediğini duyurmalıyız.

Tepkiler: DarkredBlue61
Faydasi Olacağini Bİlsek Alırızda

Faydasi Olacağini Bİlsek Alırızda
Bu şekilde düşünürsek faydası olmaz zaten hani bir hikaye vardır İbrahim peygamber ile bir karıncanın biz de elimizden geleni yapmaya çalışalım ondan sonra ister Microsoft alsın ister sony alsın sonuçta biz yardımınızı yapmış olacağız eğer çok kişi olursa crytek bu durumdan kurtulabilir diye düşünüyorum. Ben yarın 2 twitter hesabından da crytek e destek ile ilgili İngilizce ve Türkçe tweet ler atacağım sizi de bir şekilde destek olmaya davet ediyorum arkadaşla.

Oynadığımız adam gibi Türkçe oyun vardı ya oda gidiyor

Tepkiler: reflex ve Alo_Azrail