[çözüldü] starter_non_critical_1 nasıl düzenlenir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pojac88352

pojac88352

Üye
    Konu Sahibi
[çözüldü] starter_non_critical_1 nasıl düzenlenir
Arkadaşlar popupclock dosyalarını sildim mi telefonu usb'den bağlayamıyorum, ancak screenlock fx
kilit programını kullanacağım ben ve bazen fw'deki kilit programıyla çakışıyor, başka nasıl çözerim???

problem starter_non_critical_1 dosyasını düzenlememden kaynaklanıyor, bu dosyadaki popupclock satırını notepad ile sildim olmadı xvi32 ile sildiğim olmadı en son rsceditor 1.4 ile sildim yine olmadı, satırı silmek yerine boş bıraktım yine olmadı ama silmedimmi de sistem hatası veriyor.

bu dosyayı hangi programla düzenleyebiliriz

Tamam çözdüm starter_non_critical_1 düzenlememde hata oluyormuş, Farklı bir yerde biri autolock.exe satırını da silin demiş onu dinleyerek o satırıda silmiştim o yüzden usb bağlantısı olmuyor ne alaka çözemedim ama o satırı sildim mi usb bağlantısı gerçekleşmiyor...

Süleyman

Süleyman

Üye
popupclock dosyasını silmen usbyi etkilemez.
Muhtemelen popupclock yanında farklı bir dosya silmişsin

pojac88352

pojac88352

Üye
    Konu Sahibi
internetten c5-03 tuş kilidi eklentisini indirdim, sonra içindeki dosyaları benim fw'de bulup sildim, sildiğim dosyalar şunlar;
PopupClock.exe
PopupClock.r01
PopupClock.r14
PopupClock.rsc
PopupClock_reg.rsc
Autolock_reg.rsc
2000fdc3.txt

txt dosyasındandır diye bu dosyayı tekrar atıp denedim yine olmadı :(

starter_non_critical_1 dosyasınıda düzenleme yapıyorum sanırım ondan :(

Süleyman

Süleyman

Üye
Bunların hiçbirinin usb ile alâkası yok.
oynanmamış fw den bu dosyaları bir daha sil. txt hariç.

pojac88352

pojac88352

Üye
    Konu Sahibi
starter_non_critical_1 dosyasınıda düzenliyorum popupclock.exe satırını siliyorum sanırım ondan :(

- - - Eklendi - - -

evet problem starter_non_critical_1 dosyasını düzenlememden kaynaklanıyor, bu dosyadaki popupclock satırını notepad ile sildim olmadı xvi32 ile sildiğim olmadı en son rsceditor 1.4 ile sildim yine olmadı, satırı silmek yerine boş bıraktım yine olmadı ama silmedimmi de sistem hatası veriyor.

bu dosyayı hangi programla düzenleyebiliriz

Süleyman

Süleyman

Üye
Sen neyi editliyorsun?
OFW mi c6 port mu?

pojac88352

pojac88352

Üye
    Konu Sahibi
ofw editliyorum

Xperience Resurrection Final!! [5800 RM-356 v60.0.003]

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...ion-final-5800-rm-356-v60-0-003-a-578754.html

- - - Eklendi - - -

Tamam çözdüm starter_non_critical_1 düzenlememde hata oluyormuş, donanım haberde biri autolock.exe satırını da silin demiş onu dinleyerek o satırıda silmiştim o yüzden usb bağlantısı olmuyor ne alaka çözemedim ama o satırı sildim mi usb bağlantısı gerçekleşmiyor...

pojac88352

pojac88352

Üye
    Konu Sahibi
sülümandönmez ilgin için teşekkür ederim Allah razı olsun, ama kendim buldum çözümü, herkesin sözünü dinlememek gerekirmiş bunu anladım, yukarıda yazmıştım buraya da yazayım;

starter_non_critical_1 düzenlememde hata oluyormuş, farklı bir yerde biri autolock.exe satırını da silin demiş onu dinleyerek o satırıda silmiştim o yüzden usb bağlantısı olmuyor ne alaka çözemedim ama o satırı sildim mi usb bağlantısı gerçekleşmiyor...

Süleyman

Süleyman

Üye
:rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt