cozuldu! N97 batarya ve sebeke kaldirma!

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
cozuldu! N97 batarya ve sebeke kaldirma!
iyi gunler maxicep ailesi;
n97 icin batarya ve sebeke ikonu kaldirma buldum ama bir kac sikinti var sorunu cozebilecek ve uygulamayi cfw ye gomecek arkadaslar varmi ?
Su an programi ve ekran goruntulerini eklemiyorum ilgilenen olursa eklerim. Malum herken Android'e gecti. Symbianla hala ilgilenen varsa :)
Saygilarimla
hatalar bunlar

yukaridaki resimlerin disinda hata yok sanirim

http://www.dosya.tc/server6/oyv2OJ/Topbarfkaldirma.zip.html

hikmet366

hikmet366

Üye
ben elimden geldi kadar yardım ederim fotoları ekle bir

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
tmm ekliyorum ama mobilim biraz zaman alabilir

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
ekledim

- - - Eklendi - - -

indirip deneyin bakalim halledilebilecek bir sorun mu link i kopyalamayla acin mobilimde ;)

hikmet366

hikmet366

Üye
kardeşim şebeke + batarya iconunu kaldırırsın ama o vofone yazan yerleri kaldıramassın onu ancak tema dan gizleyebilirsin kolay gelsin

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
beni bi sen anladin sende yanlis anladin :D
zaten onunla ilgili bi sorunum yok ki sorun su ki hani islem kaydina girdigimizde topbarin hemen altinda 3 tane menu var ya 1 resimde koydum zaten onlar yok
ve yeni mesaj yazarken secenekler ve cikisin hemen ustundeki gonder ikonu yok onlari nasil yaparik ;)

Süleyman

Süleyman

Üye
Senin amacın sadece şebeke ve batarya çubuğunu kaldırmak ise çok detaya girmişsin. Bu dosyayı alıp rofs içine atman yeterli idi. Senin yaptığın ayar her yerde genişletilmiş menü ayarıdır. Bunu yaptığın zaman dediğin gibi bazı sorunlarla karşılaşırsın.

Ekli dosyalar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
sanirim anladim ama anlamadigim sey su ki bende avkon dll ile yaptimneyse deneyeym tesekkurler

- - - Eklendi - - -

sorunumu cozdum tek sorunum belle gibi secenekleri ortaya almak

Süleyman

Süleyman

Üye
biraz daha açar mısın?

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Belle Shell varya onun gibi seçeneklere bastığımda menü belle gibi ortadan gelsın :D 5800 a Belle Shell 1.09 gömmüşler bende arastıtıyorum

manyaq28

manyaq28

Üye
şimdi bu hazır mı eksik mi .?

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Bos sis dosyası kardeş wp geçtin adını hatırlamıyorum vocum olabilir ara bulursun

- - - Eklendi - - -

Bos sis dosyası kardeş wp geçtin adını hatırlamıyorum vocum olabilir ara bulursun

- - - Eklendi - - -