Copier Toggle Set'in Temasını Yapayımmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kendin için yap beğenirsen! konusunu aç bizde kullanırız önemli olan senin beğenmen biliyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve CouTFeeL

MaxipmaN

Üye
yaparsan kullanırım ama kasmayan ve klavyesi iyi olan birşey olmalı

• Beğen
Tepkiler: CouTFeeL
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
kendin için yap beğenirsen! konusunu aç bizde kullanırız önemli olan senin beğenmen biliyorsun :)
kendime denemek için 1-2 icon attım güzel duruyor yanlız menüde arka planı biraz açık renk tutmam gerek yani gri tonları gibi şu an yapıyorum 100-200 icon yapmışımdır :) bi 600-700 icon daha yaparım sonra klavyeyi falan düzenlemek falan var onları bilmiyorum onları bulmam gerek :)
yaparsan kullanırım ama kasmayan ve klavyesi iyi olan birşey olmalı
Klavye bende çoğu temanınkini sevmiyorum temaya uygun yada evolve temasının klavyesini kullanmayı düşünüyorum :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
temayi sıfırdanmi yapıyorsun? Eğer öyleyse Bu kadar uğraşa gerek yok bence hazır temayi editle gitsin :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye

kendime denemek için 1-2 icon attım güzel duruyor yanlız menüde arka planı biraz açık renk tutmam gerek yani gri tonları gibi şu an yapıyorum 100-200 icon yapmışımdır :) bi 600-700 icon daha yaparım sonra klavyeyi falan düzenlemek falan var onları bilmiyorum onları bulmam gerek :)

Klavye bende çoğu temanınkini sevmiyorum temaya uygun yada evolve temasının klavyesini kullanmayı düşünüyorum :)

bence metro revulotion v2 temasınınkini kullan qwerty klavye ile çok kolay yazılıyor

• Beğen

MaxipmaN

Üye
resim küçük pek anlaşılmıyor güzel sanırsam :oke:

• Beğen
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
forumda vardıda bulamadım evolotion pro (premium) Tema adı buydu

MaxipmaN

Üye

Samet.25

yap gitsin

asigsasi

asigsasi

Üye
ortaya güzel birşey çıkabilir kullanmak isteyen olacaktır :oke:

• Beğen
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
ortaya güzel birşey çıkabilir kullanmak isteyen olacaktır :oke:
evet iconlar zaten güzel arka plan falan ve klavyeyi güzel yaparsam tadından yenmez :D bide kullanılan uygulamalara göre icon sayısıda yeterli olmalı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt