Converter Hakkında Soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Converter Hakkında Soru
Herhangi bir ses dosyasını başka formata dönüştürünce seste kalite düşüklüğü veya eksikliği olurmu?Şimdi elimde orijinal "mp3" formatında müzikler var, bunları "wma" formatına dönüştürmek istiyorum.Çünkü wma formatının mp3 formatından daha iyi olduğunu duydum.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
İlgilenen yok mu?

s.ileli

s.ileli

Üye
Total video converter programini ara internettebistedigin formata ve kaliteye dönüştürebilirsiniz. Kullanimi da basittir nette crackte rahat bulursunuz.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Program olarak Format Factory kullanıyorum zaten.Benim asıl merak ettiğim dönüşüm sonrası seste herhangi bir değişiklilik olup olmaması.Yani farkedilebilecek derecede kalite düşüklüğü olurmu?Zaten kalitede artış olmaz da...

s.ileli

s.ileli

Üye
Program olarak Format Factory kullanıyorum zaten.Benim asıl merak ettiğim dönüşüm sonrası seste herhangi bir değişiklilik olup olmaması.Yani farkedilebilecek derecede kalite düşüklüğü olurmu?Zaten kalitede artış olmaz da...

Tabiki bir video dosyasini dusunun 3gp formatina cevirince gozle gorunur oranda kalite düşüyor muzik dosyalarida ayni

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: s.ileli
Kayahan14

Kayahan14

Üye
3gp den mp4 e çevir kalite yükselir ama

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Değil format factory bu işi harika yapıyor

s.ileli

s.ileli

Üye
Değil format factory bu işi harika yapıyor

Format factory adi ustunde dosya formatini degistiriyor yani mp4 ten 3gp donerken kaybolan ozellikleri hicbir uygulama tekrar geri getiremez 396 bit bir ses dosyasini 32 bit ses dosyasına cevirdiginiz zaman kalite duser fakat 32 bit bir dosyayi 396 bit ses dosyası haline getirmek istediginizde ses kalitesi bozuk bir dosya cikar meydana bu yuzden sanatcilar cikan kasetlerini track olarak cd lerler hic dusundunuz mu neden mp3 degil...saygilarimla

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Tabiki tam performans elde edemezsin ama 3gp den kaliteli olduğu kesin çünkü kullanıyorum

s.ileli

s.ileli

Üye
Tabiki tam performans elde edemezsin ama 3gp den kaliteli olduğu kesin çünkü kullanıyorum

Tabiki mp4 uzantisi 3gp den ustun ve kaliteli bi format kimse aksini iddia etmiyor kayahan kardesim mevzu tam anlasilmadi sanirim :-)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sen sesten mi bahsediyorsun

MrExpert

MrExpert

Üye
Bit oranını değiştirmez isen sorun olmaz.

s.ileli

s.ileli

Üye

Max. 240x320 dir. Bitte ort. 124bit.

396 bit bir videoyu 124bite cevirdiginizde bilirsiniz ki kalite duser. 3gp cevrilip Kalitesi dusmus bir videoyu tekrar 396bit mp4e cevirsenizde 396bit sadece deger olarak olarak görünür ve kalite yukselmez..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sese bir şey demiyorum :)

s.ileli

s.ileli

Üye
Arkadaslar bir dvd filmi ile ayni filmin riplenmis hali ayni kalitede mi gozunuzu seveyim .....seste goruntude ayni kalitede bozulma ister istemez olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt