Arama Contacts, Phone Dialer & Caller ID: drupe v3.042.00039-Rel [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Contacts Phone Dialer, Android Cihazlar için Alternatif bir Dialer (Çevirici) Uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

What's New:
● Pro features Unlocked
● AOSP Compatible
● Release by Kirlif'


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: kartal3x


mutlu772

mutlu772

Üye
Tesekurler deniyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
mutlu772

mutlu772

Üye
Bütün menü. Kısımlarda kısayol menusü cokıyor bu yuxden sildim bide ram ve sarz yiyor cok
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt