Compass Pro v1.6.3 [Patched]


Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü: 2.3 ve üzeri olan cihazlarda kullanabileceğiniz kaliteli bir pusula uygulamasıdır. Uygulamanın tek özelliği yön bulmak. GPS açık olduğunda son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim. Farklı tema seçenekleri ve Google Play Mağazasındaki 4,7 oy oranı olan bu uygulamayı mutlaka deneyin derim. Uygulamanın Türkçe dil desteği vardır.

Changes:
- Destination may be now copied and shared.
- Destinations drawer is closed when destination is selected or deselected by tapping on its name.
- Updated Italian and other translations.
Bugfixes:
- Fixed app freeze then crash after returning from other app.
- Fixed icon colors on destinations drawer on pre-Lollipop devices.
- Fixed issues with light and dark themes.
- Fixed map background shown under destination information after choosing swap colors in theme settings. 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: veliahht01 ve MEHMET ÇİFTÇİ


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt