COMODO Internet Security Yerli Malı

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
COMODO Internet Security Yerli Malı
İndirmek İçin

Forum Destek

Ücretli ve Ücretsiz ürün arasında koruma farkı var mı ?

Ücret versenizde vermesenizde bütün korumalar aktifdir.
Kırılmış antivirüslerin peşinde koşmanıza gerek yok.

Comodo, güvenlik yazılımı şirketlerinin ürünlerinin arkasında durmaları gerektiğine inanmaktadır. Bu yüzden, Comodo Internet Security ile sıradışı bir garanti vermekteyiz. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaşırsa, çevrimiçi teknisyenlerimiz ek bir ücret talep etmeden problemi gidermeye çalışacaklardır. Eğer bilgisayarınızı virüslerden arındıramaz ve tekrar olması gerektiği gibi çalışır hale getiremezsek, bu olası zararı karşılamak için, Comodo’nun vermiş olduğu garanti 500 TL’ye kadar olan bilgisayar tamir masraflarınız karşılanacaktır.

Ücret versenizde vermesenizde bütün korumalar aktifdir kırılmış antivirüslerin peşinde koşmanıza gerek yok.
Canlı baglantıyı her türlü sorun için kullanabilirsiniz ufak tefek sorunlarınızı hallediyorlar hemen(denedim)

Son düzenleme:

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi

1 kullanıcı fiyatı düşük almak isteyen varsa

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güvenemiyoruzki

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Ben satın aldım 20 tl birşey deyil..Hem destek hemde elin gavuruna güvenecegime buna güvenirim.Türkiyede biraz cansız duruyorlar bizim insanımız alıştıgından kolayca vazgeçemedigi için

Yüzde yüz koruyan virüs programı yoktur araştırmalarımdan bunu anladım..

Hoşuma giden yönü canlı baglantı mesajlaşma bölümünden chat yapıyorsun şu sorunum var diyorsun sana nasıl yapacagını söylüyorlar yada ben yapapam dıyorsun onlar hallediyor.

Üst Alt