Comic sans ms font

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dragic

dragic

Üye
    Konu Sahibi
Comic sans ms font
comic sans ms font buyrun arkadaşlar türkçe karakter destekliyor ve çok güzel duruyor telefonda n70 te sorunsuz çalıştı
Not: bu konuyu telefonumdan açıyorum hatam varsa affola önizleme koyamadm dosya ekleme yetkimde yok yetkisi olan biri konuyu düzenlesin
font çok güzel

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: HsrTM, bymen07, BrainFree ve 2 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

sercan0564

Üye
eyw kardş gzl paylaşm elne sağlk

smlator

smlator

Üye
dosyada virüs var :kotu:

dragic

dragic

Üye
    Konu Sahibi
hayır virüs yok kesinlikle temizdir denenmiş dosyadır.

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Denedim, kesinlikle virüs yoktur.Her şey süper ama 2 karakteri kare olarak çıkarıyor o karakterler de pek önemli değil biri boşluk tusunun üzerindeki o ifade yani kalem tuşuna tıklayınca orada 2 karakter kare . . .

ahmetbnc

ahmetbnc

Üye
comic sans ms font buyrun arkadaşlar türkçe karakter destekliyor ve çok güzel duruyor telefonda n70 te sorunsuz çalıştı
Not: bu konuyu telefonumdan açıyorum hatam varsa affola önizleme koyamadm dosya ekleme yetkimde yok yetkisi olan biri konuyu düzenlesin
font çok güzel

kardeş bu windowstaki comic sans mı şayet windowstakiyse sembol desteği yok bende comic sansı kullanıyorum ama birtakım semboller yerine boş kutucuklar çıkıyo :/

dragic

dragic

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeş windowstakinin aynısı ve türkçe harfleride tüm imla işaretleride mevcut uygun bi zamanda önizlemede ekliyeceğim

resulemrah

resulemrah

Üye
inmiyoor ??

FuNKyX5

FuNKyX5

Üye
eywallah

Sembolbu

Sembolbu

Üye
teşekkürler deneyelim bi

gausts

Üye
Tşk n70te sorunsuz calışıo
fon kaldırmak içinse font remover e gerek yok c\system\fonts klasörünü <<font>> yapın silinir, ben 6630um ve n70imde yapıyorum

selim.cv

selim.cv

Üye
Eline saglik super olmus :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt