com.net uzantılı maliyeti ucuz bir web sitesi açmak istiyorum .yardımcı olun lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
    Konu Sahibi
com.net uzantılı maliyeti ucuz bir web sitesi açmak istiyorum .yardımcı olun lütfen.
merhaba arkdaşlar com veya net uzantılı bir web sitesi açmak istiyorum fakat ödeme aylık olmuyacak yıllık olcak. bu host ve domain diyorlar. bunlarında en ucuzu lazım ben öyle birsey yüklemicem yazılarımı paylaşacam sadece. bedeva siteler sıktı artık varsa bilen önersin lütfen. :oke:

celibar

celibar

Üye
Domainler zaten yıllık olarak verilir. da 1gb alan + domain en son yıllık 20 dolar idi.başka ucuz sağlam hostingi zor bulursun.

antalyayavu

antalyayavu

Üye

calibronbon

Üye
[edit]no service

hasbaly

hasbaly

Üye
Kardeş hemen sana şunu önereyim. Türkiş hostta hosting al. Sadece yazı paylaşacağım demişsin Sana 250 GB hosting senelerce yeter. Orda bu hostingin fiyatı 15 lira. Ve hosting alınca .tk domainde 1 yıllığına hediye kardeşim. Sunucularıda güzel. Çok güvenlikli bir firma. Mail alma subdomain alma sınırsız kardeşim. İster linux istersende windows paket seçenekleri mevcut.

Bak mesela ben bu sitemi aynen dediğim gibi yaptım.

LeGeNDaRY

LeGeNDaRY

Üye
Bende i öneririm.. 10 Tl yıllık hosting bulabilirsin.. Bütün belgeleri tamdır. ve lokasyon türkiyedir.. bu çok önemli... Domain ise türkiyedeki bütün firmalarda 15 tldir. Ancak yabncı sitelerden daha ucuza alman mümkün. Ama dosthosting öneririm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt