Çöldeki Bakire-Bana Yalan Söyleme / Sandra Morton


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu SahibiCameron Knight tüm sorunları çözen korkusuz biridir. Baslaam Krallığı’nın çöllerinde bir görev üzerindedir. Zarif bir balerin olan Leanna DeMarco ise Baslaam Sultanı karşısında dans etmesi için kaçırılmıştır. Sultan Leanna’yı, Cameron’a sunduğunda genç adam onunla birlikte çölü geçerek kaçmanın bir yolunu aramaktadır. Fakat bu kadın inanılmaz baştan çıkarıcıdır! Cameron, sultanın armağanıyla yoldan çıkmamayı başarabilecek midir?

SANDRA MARTON – BANA YALAN SÖYLEME
Sıcak, ateşli günler, yoğun ve tutkulu geceler…
Alexander Knight, eski bir Özel Kuvvetler ajanı olarak tehlikeli bir görevi yerine getirmek üzere son kez çağrılır. Cara Prescott, Alex’in korumakla görevlendirildiği güzel ve cesaretli genç bir kadındır. Alex’in tek seçeneği genç kadını kaçırarak, sahibi olduğu egzotik adaya götürüp orada saklamaktır. Onu tutsak olarak saklaması sıcak, ateşli günler ve tutkulu geceler geçirmelerine yol açar. Acaba Alex, gerçeğin aslında ne denli tehlikeli olduğunu bilmeksizin Cara’yı gerektiği gibi koruyabilecek midir?

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt