Çok Süper Bi Tarife Çok uygun Çok Hesaplı Hacılar ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yanlzstyle

Üye
    Konu Sahibi
Çok Süper Bi Tarife Çok uygun Çok Hesaplı Hacılar ;)
:megafon: Ben yaptım sizede önereyim böle bi tarife diyerekten konuyu açtım :oke:

Cep Kazan Tarifesi ile 25 TL yüklemeye tam 1000 dakika bedava !
Üstelik 18 - 26 yaş arası 25 lira yükleme yaptığınızda +1000 dakika daha, toplamda 2000 dakika bedava! ortalama ayda 33 saat kazanıyorsunuz

bitmedi Ve 25 liranız cebinizde kalıyor + bu 25 lira ile her yöne 3 dk. sı 50 kuruşa kunuşabiliyorsunuz
:ehe güle güle kullanın.

clawiss

clawiss

Üye
süpermiş harbiden de :)

yanlzstyle

Üye
    Konu Sahibi
faturadan daha iyi bence :)

zorbey27

zorbey27

Üye
Nasl oluyor.her yönemi?

juristokrat

juristokrat

Üye
harbiden iyiymiş

emreli01

emreli01

Üye
ne kadarı her yöne ne kadarı şebeke içi neden belirtmedin detaylı bilgi versene ...
harbiden güzelmiş benm ki cep özgür bumu iyi sizce yoksa cep özgürmü ???

blastx

blastx

Üye
söz konusu 2000 dk şebeke içidir cep kazan tarifesi her yöne görüşme fiyatı 3 dk-50 kuruştur 20 tl altı yüklemelerde yüklediniz tl- gün 3 dk-50 kuruştur örnek 10 tl yüklenirse 10 gün boyunca 3 dk - 50 kuruş olur yükleme yapılmazsa her yöne görüşme ücreti 41 kuruştur
saygılar

yanlzstyle

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki süper hacı bak 25 lira yükle 2000 dakika sana bedeva gelecek 25 lira cebinde kalacak o 25 lira ile'de her yöne 3 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin yalnız yaşın 18 26 arası ise 2000 bin dakika veriyor yaş 26 yı geçiyorsa 1000 dakika veriyor ;) faturadan kat kat iyi :)

larten123

larten123

Üye
:tşk:

время

время

Üye
Ama o 1000 dk sadece vodafonelularla

İsterseniz cebinizde kalan 25 lryı 100 lr yapabiliyorsunuz. Bu 100 lr 3 dk 50krştan görüştüğünzde toplam her yöne 600 dakika yapıyor. yani toplamda 25 lrya vodafone içi 1000 dk her yöne 600 dk kazanıyorsunuz.

25 lryı 100 yapmak içinde YUZ yazıp 7048e gönderiyorsunuz.

mdx

Üye
teşekkürler.

yanlzstyle

Üye
    Konu Sahibi
.;)

Salihç.

Üye
Bi bakam nasil bise.kazik yemeyem bari.

ismntr

ismntr

Üye
:tşk:

yanlzstyle

Üye
    Konu Sahibi
Rica kormadan güle güle kullanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt