Çok sinirliyim!

• 2 Ekim 2012
  • 546 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Neye sinirlendiğimi, duygularımı kelimelere dökemiyorum. Dökemediğim için bile sinirleniyorum. Sinir hastası oldum galiba :hmmm

Yazan: ia.phlvn
  2. Al bi 46'lık raporu, rahat edersin. Otobüslere bile bedava biniyorlar :ehe

3. bağır

4. ciddiyetimi bozma lütfen :nono:

- - - Eklendi - - -

nereye bağırayım ? kime bağırayım ? :ağlarım:

5. Aynaya bak kendine bağır boş biyerde bağır rahtlat kendini

6. ahaahaha :d:

7. bak mesela şimdi bu konuyu açtığım için bile sinirlenebilirim :hmmm

8. sadece biraz rahatlamaya ve deşarj olmaya ihtiyacın var çık ismail abi gibi el salla huuuoooop diye bağır falan yani ben öyle yapıyorum tavsiye ederim :op:

abandonware ve ia.phlvn bunu beğendi.
  9. sıcak bir duş alın ve yaşadığınız yerde orman ya da sahil gibi biyer varsa oraya gidip düşünün :hmmm

10. Konuya değil de #6'ya gözüm takıldı profilinde,ziyaret eden bölümünde çizgili üye bolluğu var:D

11. o kadar sinir yapma yav bak ben çok kızınca duvarı yumrukluyorum bikeresinde parmaklarımı incilttim vurarken :)

12. :hmmm sinirini bir şeyden çıkart ben mesela sinirlendiğimde insanlardan uzağa gidiyorum orda bir şeyler tekmeliyorum falan sakinleşiyorum geri geliyorum :dry:

13. çocuğun birini tokat manyağına çevirsem rahatlarım aslında :hmmm

14. bence sen bir doktora görüm çünkü yazdıkların bana normal bir sinirden daha ötesi gibi geldi :hmmm

15. Ben sinirlendiğimde evde bişey kırıyordum. en sonunda babam çok kızınca bende kendime geldim. Sinirlenince dışarı çıkıyorum sahilde püsükletle turluyorum. Biraz raad ol yaw. Sıkılınca çık git evden zaten dışarı çıkınca psikolojin direk değişir :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 16:44