MSN Messenger çok şık ve romantik nickler

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Bu Ne iLk Dü$ü$ün Yüreqime..Nede Son KüSü$üm Kaderime....

Unutma NasıLsa SensizLiqi ßen Yaratmadıysam.. Tadacaqın ßensizLikte ßenim Eserim 0LmayacaK !

YaLnızLıqım keLimeLerimde sakLı sen iSe yaLnızLıqımda...

ßeni ßir aLLahım ßirde dostLarım ßiLsin qerisi iLerLesiN...!

£vveL Zaman İçinde masaL oLduq...

Şimdi öyLe uzakki qeLdiqim yoLLar..yaNlıs ßi öyKüdeim ßeni yediden yaz..

Sahi ! ßen öLsem aqLarmısın ! ¿

ßeni Tanımayan ßeni Cekemez Tanıdıqtan sonra iSe vazgeçemez...

Ne UnutabiLeceksin Nede HatırLayabiLeceksin Beny..

Hadi Takas edeLim biŞyLerimizi.. qüLüŞünden ver.. ömrümden aL...

> Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınLarın izi var..!

> Çekilin yanımdan gelmeyin üstüme, İyi gün dostlarım tutmayın elimden!!!

> Sizi biLmem, ama ben karar verDim. Su giBi duRu oLup hep akmaya..!

> KabuLLendim herşeyi oLduğu gibi, YoLa çıktım, yarınLara...

> Sessiz bir kaya dusun deniz kiyisinda yalniz, Dalgalara gogus gerip soguktan usuyor!

> Dun dogmus bir bebege bile girebilen mikrop misali, Icimizde hem kotu var hem iyi...!

> Kelimeler yetse daha neler neler buldum.. Elimle koymus gibi huzurluyum !

----------------------------------

> Sacinin kokusu hala yastigimda, Kahrolasi bir yalnizlik ortasinda..

> Yazacagin üc bes satir... Yüzün varsa hala!

> уαяıм кαℓαη вιяşєуℓєя ναя!

> haTa seNin kanınDa vaR!

> Saçmalayıp duruyorum... Bazan kendimden korkuyorum !

> BiriSi vaR mı kaLBinDe doğRu söyLe, ArkadaŞÇa soruyoRum..!

> Farzet seninle hiç tanışmadık..

> Aynı şehirDe nefeS aLmak biLe baNa yeTiyor..!

--------------------------------

> Tek taraflıydı belki, belki hiç umut yoktu. Umutsuzca sevdim, seni sevmekti aslında sevdiğim, seni hiç sevmedim.

> Her an yanımdaydın aslında, hiç gitmedin yanıbaşımdan. Şuracıktaydın aslında, anlayamadın, ANLAYAMADIM!

> Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM.

> Aldığım nefes gibi içimdesin, nefesimi tutsam hiç çıkmasan diyorum, dayanamıyorum, ölürsem senden ayrılırım biliyorum, ölmek istemiyorum!

> Gittiklerine saydım, bu güzel gülüşünü. Unutamadım beni terkettiğin günleri, sensiz yaşayamam demiştim, yaşadım, utanıyorum kendimden verdiğim sözleri tutamadığım için.

> Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde?

> Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.

YsF_90

YsF_90

Üye
gerçekten hepside ayrı ayrı güzelliğe sahipler. aralarından birini aldım. teşekkür ederim.

esraa7

Üye
:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

--------------- Ekleme ---------------

slm

--------------- Ekleme ---------------

ordamsınız acba

--_SiMaY_--

--_SiMaY_--

Üye
güzeller...emegine saglık...