Çok önemli Okuyun lütfen????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
;;) tebrikler arkadaşım hayırlı bir iş yapıyorsun.işallah gerçek ihtiyaç sahiplerini bulur onları sevindirirsin. ;;)

cllgr

cllgr

Üye
;;) tebrikler arkadaşım hayırlı bir iş yapıyorsun.işallah gerçek ihtiyaç sahiplerini bulur onları sevindirirsin. ;;)

slienserWoman

Üye
insanlar elleri altındaki imkanları başkalarınında kullanımına sunması çok hoş birşey.ama bundan çok daha hoş olacak şey ise bu site yardımıyla birkaç insanın ihtiyacanın giderilebilmesi.Tebrik ediyorum

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
arkadaşlar sadece tebrik etmişiz acaba ihtiyacı olduğunu düşündüklerimize okuttuj mu ???

Aeon

Üye
Tebrik ederim gerçekten. Eğer ihiyacı olan birine rastlarsam hemen haber vericem

magnum_blast

Üye
walla çok iyi oluyo ya yardım dayanışma cidden tebrik ederim

ars287duff

Üye
kuru kuru lafla olmaz maxicep maxicep diye övünüyorsunuz sizde bi kampanya yapın o zaman
daguda ki bi okula kitap gönderin defter gönderin kütüphane oluşturun dayanışmayı göreyim hadi...

ozzzy

ozzzy

Üye
helal beyler ne güzel işlerle uğraşıyosunuz

wahsi

Üye
atarız tabi ya önemli bi konu sanda helal olsun dusun celi birisin :bravoo:

CisSe

Üye
bravo arkadaşım örnek bi davranış bizim orda biri var ama bakalım bi inşallah halolu :artı: :maxicep:

S1FR3K1R1C1

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by CisSe@Oct 27 2005, 07:12 PM
bravo arkadaşım örnek bi davranış bizim orda biri var ama bakalım bi inşallah halolu :artı: :maxicep:
[post=200430]Quoted post[/post]​
inşallah yararımız dokunursa ne mutlu bizlere ve maxicep ailesine ;;)

night990

Üye
benimde tanıdığım yok ama sağa sola yazıdan alıntı yaparak mail le göndereyim bakalım ve seni alkışlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...