Duyuru Çok Konu Açmak / Kaliteli Konu Açmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet ya ende cok konu aciyorum sureklide CarVash tarafindan uyerilar aliyorum konuyu yanlish actigma dair.Daha dikkatli olmaga calisarim

CoDeYs

Üye
Evet ya ende cok konu aciyorum sureklide CarVash tarafindan uyerilar aliyorum konuyu yanlish actigma dair.Daha dikkatli olmaga calisarim

chavrash.
normal dir yanliş açıyorsan uyarılırsın takı iyice ogrenen kadar bizede soylendi ama şimdi gerekmiyor

katılıyorum ve doğru buluyorum adminim

çok önemli bir noktaya değindiğin için tşk tebrikler

Nef'i

Üye
Çok haklısınız benim gibi düşünüyorsunuz elinize sağlık.
iyi forumlar...

'' itibar , saygı , ayın üyeliği ve yöneticilik görevi'' saydıklarının hiçbiri yok bende . Ne yapıcaz. Öleceğiz itibarın , saygın , ayın üyesi olsan ne işine yarayacak?. Bu 3 şeyi başarırsın belki ama yöneticilik görevini yararlı paylaşım yaparak alabilirsin. Az yapın. Öz yapın. Ben hiç bilgisayardan girmediğim için herkesten yavaşım. Konu paylaşamıyorum. Öyle takılıyoruz.

En çok nefret ettiğim şey, bugün aynı konudan 3 tane açmış insanlar buldum.Ayrıca cevabı verilmiş soruların konulara bakılacağına kendisi tekrar açıyor emin olmak için (belki kendi telefonunda olur diye).

saçma konular çok maxicepte dur demek zor artik moderatörler nasil yetissin

bu yüzdende kaliteli konu açmayi destekliyorum..

çok konu açanlar zaten burayi inci sözlük filan sananlardir.

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gereksizlerde konu hortlatmaya bir şey demiyoruz, asdsgsdfgdfhg diye konu da açabilirsiniz.
Ancak forumun diğer yerlerinde, özellikle de ciddi yerlerinde gereksiz mesajlar yazarsanız yasaklama alabilirsiniz.

(Konu dışı bilgilendirmedir)

ismail

Üye
okaytos (tamamdır)

konu başlığını çok beğendim zaten yoruma gerek bırakmıyor, "çok konumu kaliteli konumu "
sanırım hastalık gibi birşey bu alışkanlık haline geliyor, çok konu açanlar konularının ne kadar beğeni aldığını takip ediyormu acaba yada ne kadar hit olduğunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...