çok kavga ediyoruz ama

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
çok kavga ediyoruz ama
1 arkadaşlar 7 aydır nişanlıyım nişanlımla çok kavga ediyoruz bi küsüyoruz bi barışıyoruz ama ondan da kopamıyorum çok ta seviyorum yani birbirimizden kopamıyoruz kafam çok karıştı ne yapacagımı bilmiyorum
2 bi süpriz yapmak istiyorum ona karşı ama ne yapacağım bilmiyorum hiçte anlamam bu hediye çiçek böcek işlerinden bi fikri olan varmı evde dışarda bi süpriz hediye olabilir

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Dostum süprize aklım ermez ama, çok kavga edip küsüyorsanız nişanlılık döneminde iyice tanıyıp birbiriniz için uygun olup olmadığınıza karar vermen lazım. İş evlilik kısmına geldiğinde bir süre sonra o seviyorum lafı kurtarmaya yetmeyecektir, Allah göstermesin sonra anlaşamayıp boşanan çiftlerden olmanızı istemem. Daha ileri dönük düşünmelisin..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
kafam çook karışık ne yapacağımı bilmiyorum açıkcası

mrzstyl

mrzstyl

Üye
1. maddeyi okuyunca abim aklıma geldi 5 senedir çıkıyolar ilk senesinden beri kavgaları bitmiyo evlenseler ne olcak acaba...

EĞER ÇOK ANLAŞAMIYORSANIZ NİKAH KIYILMADAN Bİ KARARA VARIN ÖTEKİ TÜRLÜ EVLİLİKTE CİDDİ SORUNLAR ORTAYA ÇIKAR BAK (ah en küçük amcamdan biliyorum)
AYRIL DEMİYORUM HA BU KAVGA İŞİNİZE Bİ ÇÖZÜM BULUN KONUŞ NEYMİŞ DERDİ - DERDİNİZ... FRENLEYİN KENDİNİZİ.

hediye işine gelince kadınların zaten %95 inde ayakkabı hayranlığı var beğendiği bişey varmıymış yokla öğren sonra içine güzel söz yazan bi not kağıdı koy kargola :bilmm

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hediye onericez de kalkip netten siparis edersin kargo gelmeden pisman olursun sonra konu acarsin yine almadan iade etsem sorun olur mu diye.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Netten siparis vermiyecegim arkadasim ayrica actıgim konularin hepsindede kargoyu aldim soruma cevap vericeksen ver yoksa yorum yapma

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Oturup sıkıntıları konuşmak en doğrusu sanırım.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Bizim sıkıntımiz o işe aslinda hiç oturup konuşamiyoruz yaklasik 3 senedir taniyorum onu

Üst Alt