Çok kararsız kaldım hangi telefonu alayım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
scuf

scuf

Üye
    Konu Sahibi
Çok kararsız kaldım hangi telefonu alayım !
Arkadaşlar 700 Tl ye kadar bütçem var haftaya yeni bir telefon almak istiyorum kısmetse ( şu anki telefonum nokia 6288 ) alacağım telefonda Wİ-Fİ , dokunmatik ekran ve symbyan işletim sistemi olsun istiyorum java işletim sistemi çok basit hiç bir program yüklenmiyor , birkaç telefon gözüme çarptı sırasıyala yazayım ,

1) Nokia N97 2. el ( 750 tl )
2)Nokia 5800 XM ( 520 tl )
3)Nokia 5230 XM ( 400 tl )
4)
Samsung S5603 Star 3G ( 477 tl )

bU 4 Telefon arasında kaldım ,

- n97 hepsinden üstün ama 2. eli ne kadar sağlamdır bilmiyorum
- 5800 biraz daha cazip geliyor bana ama çok sorun yaşıyan varmış o telefondada kafam karıştı
- 5230 XM , 5800 a göre daha az sorunluymuş ama Wİ-Fİ yok bundada
- samsung ta da gözüm kalıyor görünüş incelik çalışma hızı vs. çok iyi arkadaşımda var çok memnun ama ondada Wİ-Fİ yok ve işletim java

Siz bu 4 telefomndan hangisini önerirsiniz daha önce bu telefonlardan birini 2 ayı aşkın süre kullanan ve memnun kalan varmı , o kadar para vericez sonra pişman olmayalım diye size danışmak istedim ,işim dolayısıylada pek boş vaktim de olmuyor sürekli arıza çıkarırsa KVK koşturcak zamanım yok , telefon işinden de pek anlamam sağdan soldan duyduklarımı yazdım,Yardım eden arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekürler.

• Beğen
Tepkiler: abdullahaytekin

aLLsTaaR

aLLsTaaR

Üye
2. eli en baştan geç 2. eller yaramas 5230 desen diğer seçenekler arasında pasif kalıyor geriye samsung ile nokia 5800 xm kalıyor ben 5800 derim çünkü fiyat olarak ideal özellikleri süper bide en önemlisi nokia farkııı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
2. eli en baştan geç 2. eller yaramas 5230 desen diğer seçenekler arasında pasif kalıyor geriye samsung ile nokia 5800 xm kalıyor ben 5800 derim çünkü fiyat olarak ideal özellikleri süper bide en önemlisi nokia farkııı

Katılıyorum 3 aydır5800 kullanıyorum gerçekten iyi telefon

bcankk

Üye
2.ele güvenme derim o kadar para vericeksin..5230 çok pasif kalıyor 5800ın yanında..Babamsa samsung kullanıyor ve emin ol 5800 tek geçilcek telefon..

Saybork

Üye
5800 :oke:

scuf

scuf

Üye
    Konu Sahibi
Banada ilk başta 5800 yatkın geldi ama sonra kısa bir araştırma yaptım çok şikayet alan bir telefonmuş piyasaya ilk çıktığında 900 Tl civarıyken şimdi 520 Tl buda beni düşündürdü açıkçacı fiyatı neden bu kadar düştü diye , aradığım özellik bakımından hepsi var ama işlevsel bakımdan eksik kalıyor galiba , birde 1. parti 2. parti olayı var 1. partilerde çok arıza çııyomuş 2. parti lerde sprun pek çıkmıyor dendi aslı varmı bunun 2010 da bu telefonu alıpta sorun yaşayan varmı acaba aramızda . Diğerlerini eledim o zaman Samsung G star ve 5800 arasında kaldım gibi .

fbforever

fbforever

Üye
2.el alacaksan elden al. İnternetten alma. Ama aralarından 5800 en iyisi.. :oke:

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
2.el hiç alma derim ki zaten n97 parasının hakkını vermiyen bir telefon, bence sıfır 5800 al.....

futbol123

futbol123

Üye
5800 al

haltie

haltie

Üye
2. el alınabilir tanıdık varsa

swarthy78

Üye
5800 tek geçerim

messi_10

Üye
Paran varsa git N97 al 5800 ın 0 ı 530 lira:D

abdullahaytekin

Üye
kardeşim bence n97 al korkma bende var kullanıyorum hiçbir sorunumyok kullanmasını bildikten sonra sorunolmaz tavsiye ederim

drckaan

drckaan

Üye
şöyle söyleyeyim 2. el telefon alma nokiadan şaşma :)
5800 da sorun yaşanıyor demişsin.bu tamamen şans işi herkes sorun yaşayacak diye bir kural yok..örn ben 1 haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım..ayrıca bu özelliklerde bu kadar ekonomik bir telefon bulamazsın .. 5800 al diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt