• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

çok hoşuma gitti ama indiremiorum :( Bİr bakın lütfen belki sizde vardır :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
çok hoşuma gitti ama indiremiorum :( Bİr bakın lütfen belki sizde vardır :(
arkadaşlar bu videodaki şarkıyı aradım ama bulamadım hiçbiyerdey a sizde varsa upload yapıp bana gönderebilrimi :( yada msnden bana ulaşabilirmi [email protected]

kol@j

kol@j

Üye
bu linkten manager' i indir...kur... çalıştır. çalıştığını ekranın sağ altında imini görerek anlayabilirsin. videoyu çalıştırmaya başlayınca videonun sağ üstünde sana seçenek olarak sunacak.
seçeneği kabul edince indirme penceresi açılır. indirmeyi başlat iş bitiminde belgelerimde downloads klasörünü aç, içeride indirilen dosyanın çeşidine göre klasörler var sen kendinle ilgili olanı açarsın. (videos, musics, compressed, programs, doccuments) galiba böyleydi...
eğer sorun çıktıysa muhtemelen tarayıcıdandır. explorer da aç kesin bu dediğim olur.

hayırlı forumlar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu nasıl müziktir yahu?İkinci indirme yontemi firefox muhtemelen kuruludur video download helper eklentisini google amcadan arattırıp eklersen tüm sitedeki videoları(korumalı videolar hariç) indirebilirsin

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu nasıl müziktir yahu?İkinci indirme yontemi firefox muhtemelen kuruludur video download helper eklentisini google amcadan arattırıp eklersen tüm sitedeki videoları(korumalı videolar hariç) indirebilirsin

arkadaş istemişti ondan yoksa bende beyenemedım ama limevirede bulamadım :S nese arakdaşa teşekürler

--------------- Ekleme ---------------

bu linkten manager' i indir...kur... çalıştır. çalıştığını ekranın sağ altında imini görerek anlayabilirsin. videoyu çalıştırmaya başlayınca videonun sağ üstünde sana seçenek olarak sunacak.
seçeneği kabul edince indirme penceresi açılır. indirmeyi başlat iş bitiminde belgelerimde downloads klasörünü aç, içeride indirilen dosyanın çeşidine göre klasörler var sen kendinle ilgili olanı açarsın. (videos, musics, compressed, programs, doccuments) galiba böyleydi...
eğer sorun çıktıysa muhtemelen tarayıcıdandır. explorer da aç kesin bu dediğim olur.

hayırlı forumlar

teşekkürler

KuSurSuz^Kinq*

KuSurSuz^Kinq*

Üye
Mp3 Halinde Memnun olacaksın :) Elimden geleni yaptım bi teşekkürünün hatrını yapma! :ehe Uğraştım bayağı derdim bebek işi :dry: daha zorları lütfedersin iyi olcak!:islik Link:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...