Çok güzel ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel ya :)
[video=youtube;VFV-V-M5_rE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VFV-V-M5_rE#![/video]

Tepkiler: asigsasi, _AzraeL_, MaxipmaN ve 4 diğerleri

Akıncı

Üye
bir kaç gün önce izlemiştim ve arkadaşlarla tartışmıştım ondan sonra kaldırmıştım

Tepkiler: Dede

serif55

Üye
Valla adam döktürmüş ve sacmaladiginada şahit olmadım anlattıklarının hepsi doğru ve mantıklı

Tepkiler: Süleyman ve Dede

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Gormezden gelinen gercekler

Tepkiler: Süleyman, Emrgncy ve -Akıncı

Mert

Üye
"Ben müslümanım, benim yanımda sevgilinizle yiyişemezsiniz" diyor örneğin. Müslümanın yanında yiyişmemek benim boynumun borcu değildir, müslümanın özgürce ibadetini yapmasını sağlamak benim boynumun borcudur. Müslümana saygı göstermek hayatımın tamamını müslümanlarla aynı hareketleri sergilemekse hani benim özgürlüğüm? Sırf müslümanlar da seyahat ediyor diye metroda hal ve hareketlerime neden islami bir çeki düzen vermek zorundayım? Bu durumda görmek istemediğini iddia ettiği baskıyı kendisi göstermiş olmuyor mu?
Yanlış anlaşılmak istemem, bu yazı "Fıkra Zamanı" sunucusu için.

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Çünkü Türkiye müslüman bir ülke.Burası vatikan değil.ahlak kuralları dahilinde hareket etmek herkesin yapması gereken bir davranıştır.

Tepkiler: asigsasi, Süleyman, x-scarface ve 1 kişi daha
Dede emektar oldun siyasete mi daldın girersek fena olur atarlar bizi aman gözünü severim

Tepkiler: asigsasi ve Süleyman

Mert

Üye
Çünkü Türkiye müslüman bir ülke.Burası vatikan değil.ahlak kuralları dahilinde hareket etmek herkesin yapması gereken bir davranıştır.
Yazdığınız anayasaya aykırı bir cümledir. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletidir.

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi

Yazdığınız anayasaya aykırı bir cümledir. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletidir.

Huuu Nedense iş dine gelince laiklik hep lafta kalıyor

Mert sana samimi bir soru sorabilir miyim? Kızmak yok ama...

Mert

Üye

Huuu Nedense iş dine gelince laiklik hep lafta kalıyor

Mert sana samimi bir soru sorabilir miyim? Kızmak yok ama...
İlk cümleyi anlamadım
Yok canım neden kızayım, insanca konuşuyoruz burada

Revengeful

Emekli Yönetici
tabi sorabilirsin

Tepkiler: Dede ve -Akıncı

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçtim zaten saat geç oldu

KcygtYsn

Üye

Bende anayasal suç işliyorum o zaman Elhamdülillah Müslüman bir ülkede yaşıyorum.

konuyu mertler basmış @Dede

Tepkiler: Jan, asigsasi, Dede ve 1 kişi daha
internetim kotalı izleyemiyom

Tepkiler: asigsasi

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Ula ne oldi bu konuya haçan hort olmiş da

Tepkiler: Jan, asigsasi ve -Akıncı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...