Çok güzel KUR'AN-I KERİM Programı

Sponsorlu Bağlantılar

ubeyd

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel KUR'AN-I KERİM Programı
Kıymetli dostlar sizlere sitesinden alınma çok güzel KUR'AN-I KERİM okuma ve dinleme programı sunuyorum.:oke: web sitesi, Medine-i Münevvere'de basılan Kur'an-ı Kerim'e uygun cep telefonu için Kur'an-ı Kerim programı sunmaktadır.Sitede değişik model telefonlar için çeşitli font ve imlalarda KUR'AN Programları var Site arapça. googleden çeviri yapabilirsiniz.ALLAH CC. cümlesinden ve cümlemizden razı olsun. Programlar haliyle ARAPÇAdır Benim aşagıda verdiğim adresteki program 360x640 boyutlu dokunmatik symbian telefonlara kurulmaktadır Ekrana yarım sayfa Kur'an sığmakta ve yukarı-aşağı hafifça dokunulduğunda yarımşar sayfa KUR'AN yüklenmektedir Ses dosyaları da var ama ben kurmadım NOKİA N8 telefonumdaki görüntüler aşağıdaki adreste adresindeki dosyaları indirin ve hafıza kartı veya depo hafıza E-Other(Diğer) klasörüne atın Mushaf_2.sis dosyasını telinize E bölümüne kurun ve çalıştırın ALLAH CC. kabul etsin. AMİN

• Beğen
Tepkiler: 9015 ve kol@j

SuaT6027

SuaT6027

Üye
ellerınıze saglık cok tesekkuler

HaqperesT

HaqperesT

Üye
teşekkür Allah cc razı olsun

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Allah(C.C.) Razı Olsun kardeş senden

slm5288

Üye
katkılarınıza çok teşekkür ederim.

ferdicolak

Üye
arkadaş pc yok lütfen yüklemeyi arapçadan nası yapacaz

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

hattabbbb

Üye
çok güzel

HaqperesT

HaqperesT

Üye
7 adet arapça tefsir eklemek mümkün, ses dosyaları henüz yüklenmemiş

ubeyd

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş pc yok lütfen yüklemeyi arapçadan nası yapacaz
Telefonun internetinden bağlanıyorsan, verdiğim adresten dosyayı indir ve E-other klasörüne at ve dosyanın içinden mushaf_2 sis dosyasını kur,tamamdır:oke: Memnuniyetini belirten dostlara ben de teşekkür ederim. ALLAH CC. a emanet olun:bye2:

Üst Alt