Cok eskı konuları sıkayet etmek

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Cok eskı konuları sıkayet etmek
Sıteyı bazı kelımeler uzerıne tarıyorum ve uygunsuz kelımler ıceren konuları sıkayet edıyorum. Buraya kadar tamam ama sorun surda, ornegın 2006 yılında acılmıs bır konuda uygunsuz kelımeler vardı ve sıkayet ettım, bu yuzden uyarı alır mıyım? Veya bu sekılde bır tutum sergılememe gerek yok mu?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Geçmiş dönemde yapılan tartışmalar veya illegal konular gözden kaçmış olabilir bizlerde bu araştırmaları yapıyoruz denk geldikçe içeriğine göre yönetim işlemini yerine getiririz.

Tabiki sizde bu arayış içine girip faydalı olmak isterseniz seviniriz :) aksi bir durum söz konusu değil.
İlginiz için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: -efşan
-efşan

-efşan

Üye
Sırf şikayet için arama mı yapıyorsun yani?
Helâl olsun.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş dönemde yapılan tartışmalar veya illegal konular gözden kaçmış olabilir bizlerde bu araştırmaları yapıyoruz denk geldikçe içeriğine göre yönetim işlemini yerine getiririz.

Tabiki sizde bu arayış içine girip faydalı olmak isterseniz seviniriz :) aksi bir durum söz konusu değil.
İlginiz için teşekkürler
Daha buldugum bır suru konu var ama şikayet edip etmemek konusunda kararsızdım, cevabınız için teşekkür ediyorum ve şikayetlere devam ediyorum :)
Sırf şikayet için arama mı yapıyorsun yani?
Helâl olsun.
kullandıgımız forum kaliteli bir forum ve eskiden kalan (sanıyorumki eski yıllarda şikayet alışkanlığı bu kadar gelişmemişti, şahsen 2009 yılında hiç bir şikayette bulunmamıştım.) bazı konular forumun kalitesini bozuyor, bende mümkün olduğunca site gelişimine katkıda bulunmak istiyorum, kısaca cevabım evet :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba ve Nextman
JosephLion

JosephLion

Üye

Tabiki sizde bu arayış içine girip faydalı olmak isterseniz zeviniriz :) aksi bir durum söz konusu değil.
İlginiz için teşekkürler

Admin ne yaptın sen yaa |-) Zeviniriz nedir abi ya ? :kotu: :birak:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Tuba ve Nextman

Üst Alt