Çok Az Kullanılmış Full Kutu Ve Aksesuar İçerikli Tek Bir Çiziği Bile Yok Blackberry 9800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ferhat71

ferhat71

Üye
    Konu Sahibi
Çok Az Kullanılmış Full Kutu Ve Aksesuar İçerikli Tek Bir Çiziği Bile Yok Blackberry 9800
Arkadaşlar cihazı bilen biliyor anlatmaya gerek yok fiziksel özelliklerine gelirsek;
Cihazı sahibinden.com üzerinden 1 hafta önce kadar aldım klavyesine alışamadığım için satıyorum aldığım kişi çok az kullanmış nikel kısmında (kronik boya atması olan metal çerçeve kısmında) tek bir nokta kadar boya atması bile yoktur kamerasındaki jelatini aldığımda söktüm 1 gün kullanıp geri kutusuna kaldırdım duruyor. Şarj aleti usb data kablosu kullanılmamış bile paketinde hala hiç çıkarılıp kullanılmamış ilk kullanan siz olacaksınız. Tüm evrakları(fatura hariç) kurulum cd si 2010 daki BİS fiyatlarının yazılı olduğu broşüre kadar duruyor. Vodafonedan alınmıştır. Cihaz Kırıkkale'dedir Kırıkkale'de yaşayan almak isteyecek arkadaşım varsa gelip kontrol ederek alabilir şehir dışından almak isteyen arkadaşlarında tanıdığı eşi dostu varsa Kırıkkalede gelip kontrol edebilirler. Şehir dışına satışım hesabıma havale yapıldıktan sonra kargolama iledir. Kesinlikle sıfır denebilecek bir cihazdır alan kişi yıllarca kullanır. FİYATIM 250 TL DİR AŞAĞISI YUKARISI YOKTUR. TAKAS VS İSTEMİYORUM BLACKBERRY Q5 İLE OLABİLİR SADECE TEŞEKKÜRLER DETAY İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ MAİL ADRESİNİZE FOTOĞRAF ATABİLİRİM
Sahibinden.com linkim:
fiyat 200 tl ye düşmüştür

Son düzenleme:

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ilan linki kırık

• Beğen
Tepkiler: ferhat71
ferhat71

ferhat71

Üye
    Konu Sahibi
düzeltildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...