Çok Acil Yardıma Ihtiyacım Var Lütfen Yardım Edin !

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Yardıma Ihtiyacım Var Lütfen Yardım Edin !
Arkadaşlar ben 8. Sınıf öğrencisiyim tüm derslerim maşallah iyi ve anlıyorum. Ama inkılap tarihi dersinden hiçbirşey anlamıyorum. Kitaptan okumaya başlıyorum 5 dakika sonra uykum geliyor. Ne yapmam lazım sizce ? Bu arada eğer inkılap tarihi ile ilgili slayt,animasyon vb şeyler paylaşan siteleri de yazabilirsiniz çünkü eğer slayt güzelse anlayabiliyorum konuyu.

doqukans2

doqukans2

Üye
arkadaşım bende anlamıyorum tarihten inklaptan bu yüzden sayısal öğrencisiyim .
tekrar yap diyecem ama uykum geliyo diyorsun bunu geçtik
ders dinle yani ne biliyim takip etmeye çalış dersi belki öyle anlarsın
açıklamalı testler çöz faydalı olacaktır
ama yok hepsini denedim olmadı diyorsanda ınklaptan (mesela coğrafya bölümünü) yapabilirsen yap yok oda olmaz diyorsan benim gibi hiç yapma ama diğer testlerde orda yapmadığında kazandığın süreyi ve puanı diğerlerinden alabiliyorsan boş geç ama sana zararı olcaksa hiç boş bırakma diğer devam et . sen yine bi yapmaya çalış olmadı boş geç mesela ordan 50 puan kaybettiysen onu diğer yerden kazanmaya çalış matematikten olur ingilizceden falan o puanı karşılamaya çalış böyle bi strateji geliştirebilirsin
yardımcı olduysam ne mutlu bana
(dediğim gibi dikkat et yinede sen sınavda en sona bırak inklabı olurya belki 20 30 puan alırsın kaç kişiyi sollarsın :) )

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tatil günü sabah kalk kahvaltı yap yavaş yavaş pcye geç yanında da bir çay sandalyeyi geri çek biraz monitör den uzaklaş ama görecek kadar sonra videolu dersi aç ve dinle mutlak çözüm genelde ezberle çünkü ezber dersi

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bende anlamıyorum tarihten inklaptan bu yüzden sayısal öğrencisiyim .
tekrar yap diyecem ama uykum geliyo diyorsun bunu geçtik
ders dinle yani ne biliyim takip etmeye çalış dersi belki öyle anlarsın
açıklamalı testler çöz faydalı olacaktır
ama yok hepsini denedim olmadı diyorsanda ınklaptan (mesela coğrafya bölümünü) yapabilirsen yap yok oda olmaz diyorsan benim gibi hiç yapma ama diğer testlerde orda yapmadığında kazandığın süreyi ve puanı diğerlerinden alabiliyorsan boş geç ama sana zararı olcaksa hiç boş bırakma diğer devam et . sen yine bi yapmaya çalış olmadı boş geç mesela ordan 50 puan kaybettiysen onu diğer yerden kazanmaya çalış matematikten olur ingilizceden falan o puanı karşılamaya çalış böyle bi strateji geliştirebilirsin
yardımcı olduysam ne mutlu bana
(dediğim gibi dikkat et yinede sen sınavda en sona bırak inklabı olurya belki 20 30 puan alırsın kaç kişiyi sollarsın :) )
hmmm :tşk:
Tatil günü sabah kalk kahvaltı yap yavaş yavaş pcye geç yanında da bir çay sandalyeyi geri çek biraz monitör den uzaklaş ama görecek kadar sonra videolu dersi aç ve dinle mutlak çözüm genelde ezberle çünkü ezber dersi
:tşk: Peki böyle videolu dersler,slaytlar vs olan bir site tavsiye edebilirmisiniz ? Geçen yılda sosyal bilgileri öyle anlıyordum. Çonkü görsel olduğu zaman daha zevkli oluyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
burda yazamam pm atarım

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Arkadaşlar ben 8. Sınıf öğrencisiyim tüm derslerim maşallah iyi ve anlıyorum. Ama inkılap tarihi dersinden hiçbirşey anlamıyorum. Kitaptan okumaya başlıyorum 5 dakika sonra uykum geliyor. Ne yapmam lazım sizce ? Bu arada eğer inkılap tarihi ile ilgili slayt,animasyon vb şeyler paylaşan siteleri de yazabilirsiniz çünkü eğer slayt güzelse anlayabiliyorum konuyu.
1 gelsin bisi olmaz öbür derslerin iyiyse ortalamanda yüksek olur.aksine ben tarihi cok severim.ama elektrik esaslarii :(

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar beni rahatlattınız başka site tavsiye felan etmek isteyen edebilir @BLooD_ReG mesajını aldım :tşk:

Üst Alt