COK ACIL YARDIM TELEFON

Sponsorlu Bağlantılar

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
COK ACIL YARDIM TELEFON
Arkadaslar kardesime ikinci el telefon alacagiz ama 550 civari butce var. Telefoncu note1 var dedi. Buyuk ekran istiyor. Baktim tertemiz tam kardesimlik cihaz. Nasil bu cihaz son guncellemeleri aliyor mu? Iyimidir? Telefonla ilgili her bilgiyi alabilirmiyim? Bilgi disina cikmasin konu lutfen ... Acil yazmamin sebebi bi yere gidicegiz telefonu suan alabilirim

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Samsung bu cihaza güncelleme vermiyor sanırım.Alırsan rom yükleyip istediğini kurarsın.
Ancak bulabilirseniz ikinci el S3 alın bence onun da ekranı büyük ve net.Daha hızlı ve güncelleme alıyor.500 TL ye bile bulabilirsiniz.Distribütör garantili sıfır fiyatı ise piyasada 850 TL.bence çok makul:)

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Samsung bu cihaza güncelleme vermiyor sanırım.Alırsan rom yükleyip istediğini kurarsın.
Ancak bulabilirseniz ikinci el S3 alın bence onun da ekranı büyük ve net.Daha hızlı ve güncelleme alıyor.500 TL ye bile bulabilirsiniz.Distribütör garantili sıfır fiyatı ise piyasada 850 TL.bence çok makul:)

Internette baktim. Orjinal garanti kapsaminda jellybean'i vermisler. Oda yeter ona zaten. Buyuk ekran istiyor o da. Bu telefonu begendi alayim mi peki?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Yeter yeter :)Ben kullandım bir aralar S3'ü %90 memnundum.Çok nadiren donmalar yapabiliyordu.
Yalnız eşinize, dostunuza,tanıdığınız bir telefoncuya yine de danışınız.Yoksa iyi oldu Allah etti kötü oldu sen :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Note 1 üzmez kardeşini sanmıyorum. Note serisi iyidir.

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Lumia 925 satabildin mi kardeş

fk555897

fk555897

Üye
Note 1'in güncelleme desteği durduruldu ama ROM yükleyerek yeni sürümleri yükleyebilirsin. Note 1 bu fiyatta çok güzel bir telefon. Ondan daha iyi telefon neredeyse yok.

alperen262014

alperen262014

Üye
Arkadaslarin dedigi gibi 2.el s3 veya note 1 ama ben s3 al derim [emoji2]

serkaon

Üye
Samsung note 1 e de s3 e de güncelleme desteğini kesti. Ikisi de jellybeande kaldı. Ikisi de iyi telefon üzmez kardeşini ama buyuk ekran istiyorsa tercihini note dan yana kullansın.

alperen262014

alperen262014

Üye
Note 1 icin rom zor bulur s3 te bol

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bence s3 almalısın güncelleme geliyorsa ROMlara bakacaksın daha önce dendiği gibi s3 te ROM çok

Sucrofe

Sucrofe

Üye
İlla büyük ekran istiyorsa bütçeyi biraz daha zorlayıp Asus Zenfone 6 alabilir. Üzmez bu telefon. Çokta büyük.

Üst Alt