çok acil yardım istiyorum arkdaşlar lütfen MTK6577GT-i9300 root ve imei değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matrix84

Üye
    Konu Sahibi
çok acil yardım istiyorum arkdaşlar lütfen MTK6577GT-i9300 root ve imei değiştirme
selam arkadaşlar çinden dayım android 4.1.1 mtk6577 GT-i9300 model telefonum var ama br türlü root yapamadım ve imei değiştiriemedim. arakdaşların dediği *#*#36466333#*#* metodunu yazıyorum ama telefon ekranında hiçbir tepki olmuyor.
lütfen acilen yardımcı olmanızı istiyorum. nasıl root yapabilirim ve imei değiştiriebelirim.denemedğim program kalmadı arkadaşlar. varmı bir bilen bunu yapan babayiğit yardımcı olsun banada
şimdiden cevaplar içiçn tesekkur ederim
herkese iyi çalışmalar dilerim
mehmet

godfrey02

Üye
*#*#4634#*#*

restmod

restmod

Üye
O kodun ise yaranasi icin once telim rootlu olmadi lazim mtk shell diye bi program olmasi lazim tam hatirlayamadim ismini hem root yaparsin onunla hemde imei atarsin

alienn380

Üye
arkadaş google markette mtk tols diye bir proğram var onu indir ve yanına kaldırıp atacağın bir telefon al ben bir arkadaşımla yaptım o olayı ama sohbet bölümünü açamıyorum adımları görmek için arkadaşın açmasını beklemek lazım...

dekor6767

dekor6767

Üye
arkadaş google markette mtk tols diye bir proğram var onu indir ve yanına kaldırıp atacağın bir telefon al ben bir arkadaşımla yaptım o olayı ama sohbet bölümünü açamıyorum adımları görmek için arkadaşın açmasını beklemek lazım...

eger yapadiysan pm at yardimci olurum

sakut

sakut

Üye
konuyla ilgili bu siteyi dene kesin çözüm cepnoloji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt