cok acil lütfen bakın ALLAH RIZASI İÇİN

Sponsorlu Bağlantılar

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
cok acil lütfen bakın ALLAH RIZASI İÇİN
ARKADAŞLAR HERŞEYİ DENEDİM BİLGİSAYAR - AĞ arasında ( ! ) ÜNLEM işareti war.
AĞ -
İNTERNET arasında ( X ) işareti war.

ARKADAŞLAR BİOS PİLİNİ CIKARTIM MODEMDE RESETTLEDİM KÖKLÜ BİR TEMİZLİSK YAPTIM FORMAT ATIM VE İNTERNET AĞ ADRESİNİ FF-FF-FF-FF-FF GÖZÜKÜYOR BUU NASIL DÜZELTE BİLİRİM MAC ADRESİ GİDİĞİMDE BAĞLANIYORUM AMA ÖNCEDEN FORMATLADIM DA MAC ADRESİ GİRMEDEN BAĞLANIYORUM ŞİMDİ MAC ADRESİNİ GİDİĞİMDE BAĞLANIYOMRUM AMA ÖNCEDEN GİRMEDİN BAĞLANIYORDUM NEDENİNİ BİLEN VARSEE ACİL VE ARKADAŞLAR İNTENETTE Kİ HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR BANA RESMLİ ANLATIM GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM ACAYİP DERECE BU KONUDA SORUN YAŞIYORLAR NOT KABLOLU AĞ YAŞIYORUM MASAÜSTÜ PC VE DRİVER GÜNCEL HATASIZ YÜKLENDİ

tiikerien

Üye
bi ihtimal modemi değiştirmeyi dene.ama daha büyük ihtimal modemle telekom arasında sıkıntı vardır.internet sağlayıcına telefon aç. takip etsinler

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
    Konu Sahibi
bi ihtimal modemi değiştirmeyi dene.ama daha büyük ihtimal modemle telekom arasında sıkıntı vardır.internet sağlayıcına telefon aç. takip etsinler

2 modemim var tanımlanamyan ağ sorunu diyor mac adresi yani fiziksel adres gidiğimde düzeliyor ama önceden bu işlemi yapmadan giriyordum bios pilini çıkardım formatladım temizledim işte internete giremedim bir iki yere girdi arp felan mac adresini girdim yerela özelikler yapılan dır mac adresini girdim internet 2 kat hızlandı ama önceden daha seberti isteğim siteye giriyordum bunda Google dns veya başka birşeyde denesem de olmuyor lütfen yardım edin

Üst Alt