CMD ve Node Geçmişi Nasıl Temizlenir?


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
CMD'nin kendisinden çok node'ye geçtiğim zaman yukarı tuşuna basarak bir önceki açtığımda kapatmadan önceki yazdığım şeyleri getirmesini istemiyorum. Önceki kodları ve tanımlamaları tamamen temizlemek için ne yapmalıyım?
 
tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5 saniyelik çözümü varmış Türkçe bulamayınca kendim anlatıverdim. Kullanıcı klasöründe .node_repl_history diye dosya var onu sileceksiniz o kadarmış.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Çalışma için sağol lakin cmd geçmişine kim niye baksın ki
 
  • Beğen
Tepkiler: tuna200
tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Çalışma için sağol lakin cmd geçmişine kim niye baksın ki
Biri bakar diye değil de ben ders için birkaç tanımlama yapmıştım, tekrar açtığımda sıfırdan başlamak, öncekileri görmemek istemiştim. Belki benim gibi temizlemek isteyen olur diye :).
 
  • Beğen
Tepkiler: Hhk78
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt